Muudatused Põltsamaa jäätmeveos

Põltsamaa linna 3+2 aastat kehtinud korraldatud jäätmeveo periood on lõppemas. Ragn-Sells alustas teenusepakkumist Põltsamaa linnas aastal 2012. Selle ajaga on märkimisväärselt tõusnud nii kütusehinnad, keskkonnatasud kui ka tööjõukulud. Selles tulenevalt muutuvad alates 1. detsembrist Ragn-Sellsi jäätmeveoteenuste hinnad.

Näiteks eramajade seas kõige populaarseima, 240-liitrise konteineri tühjenduse teenustasu tõuseb 2,16€ ja korteriühistute seas populaarseim 800L konteineri tühjendamine 4,08 EUR. Konteinerite rendihinnad jäävad varasemale tasemele.

Tutvu 1. detsembrist kehtima hakkavate uute teenustasudega

SÄÄSTA RAHA - TELLI TASUTA PAKENDIKOTI TEENUS

Jäätmekäitluskulusid saab igaüks vähendada ja parim viis selleks on jäätmeid sorteerida. Kortermajadele soovitame tellida lisaks olmejäätmetele vanapaberi ja biojäätmete konteinerid. Eramajadele soovitame aga pakendikoti teenust – kogu puhtad pakendid pakendikotti ja need viiakse ära 1 kord kuus ja tasuta.

Telli pakendikotiteenus siit

Lisainfo ja küsimused: