Põltsamaa linna 14. nädala eelinfo
Esmaspäeval, 3. aprillil kell 09.00 linnavalitsuse istung.
Esmaspäeval, 3. aprillil kell 09.00 hariduse ja noorsootöö töörühma koosolek Puurmani ja Lustivere koolis.
Põltsamaa Ühisgümnaasium
Esmaspäeval, 3. aprillil male - mõttespordi olümpiaad 2.-4. klassile.
Esmaspäeval, 3. aprillil 10.-12. klasside võrkpallivõistlus.
Teisipäeval, 4. aprillil 1.b ja 1.c klassi õppekäik Tartu Loodusmajja.
Teisipäeval, 4. aprillil terviseteadlikkuse õpipäev gümnasistidele Tartu Tervishoiu kõrgkoolis.
Teisipäeval, 4. aprillil 8.-9. klasside võrkpallivõistlus.
Kolmapäeval, 5. aprillil 1.a ja 1.g klassi õppekäik Tartu Loodusmajja.
Kolmapäeval, 5. aprill 5. klasside õpioskuste olümpiaad Palamusel.
Kolmapäeval, 5. aprill 4.b klassi näitemängu esitamine lapsevanematele.
Neljapäeval, 6. aprillil 5.-7. klasside võrkpallivõistlus.
Neljapäeval, 6. aprillil maakonna vene keele olümpiaad 7. -8. Klassidele.
Reedel, 7. aprillil Teadushuvihariduse Liidu kevadkool PÜG-s.
Reedel, 7. aprillil 12.a klassi KHK kaitsmised PÜG-is.
9.-11. aprillini 11.a ja 11.c klassid Peterburis.
EELINFO:
Esmaspäeval, 10. aprillil 8. - 9. klasside 3+3 võrkpall.
Kolmapäeval, 12. aprillil VII bioloogia õpikoda
Kolmapäeval, 12. aprillil 10. - 12. klasside 3 + 3 võrkpall.
Neljapäeval, 13. aprillil maakondlik algklasside näitemängupäev.
Neljapäeval, 13. aprillil uurimislabor MUNALABOR.
Põltsamaa Kultuurikeskus
Galeriis Põltsamaa Kultuurikeskuse laste taimeseaderingi kevadnäitus.
Pühapäeval, 9. aprillil kell 13.00 "Laulusiller 2017" Esinevad Põltsamaa linna ja piirkonna väikesed laululapsed. Päevajuht Aita Vaher. Tasuta.
Põltsamaa Kunstikool
29. aprillini maakonna kunstnike VI ühisnäitus HETK Jõgeva Kultuurikeskuses, kataloog müügis.
29. aprillini Anne Aaspõllu näitus RABANDUS (rabamaalid ja -fotod) galeriis pART.
19. aprillini Eva Järve, Ulla Juske, Hanna Piksarv näitus SA PUUDUD MINUST galeriis pART.
Kevadeni TALVELAAGRi tööde näitus Kunstikoolis.
Kunstiseltsi püsinäitus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL Konvendi saalis.
Põltsamaa Muusikakool
Esmaspäeval, 3. aprillil kell 16.00 KONTSERT, esineb Paul Neitsov (kitarr).
6.- 9. aprillini osaleb õpetaja Kirke Roosaar Suzuki tšellokoolitusel Helsingis.
Reedel, 7. aprillil kell 16.00 esinevad keelpilliansambel ja saksofoniambel Jõgeva Muusikakoolis toimuval ansamblite päeval.
Neljapäeval, 13. aprillil kell 15.00 KONTSERT, esinevad Mirjam ja Mari Kerem (viiul) ja Riina Joller (klaver).
Lasteaed MARI
Esmaspäeval, 3. aprillil pedagoogiline nõupidamine.
Kolmapäeval, 5. aprillil külastatakse Eesti Politseimuuseumi õpiprogrammi.
Neljapäeval, 6. aprillil osalevad Kibuvitsamarjarühma lapsed Põltsamaa piirkonna lasteaedade näitemängupäeval Adavere Põhiikoolis; liikumisõpetaja osaleb koolitusel „Idla võimlemine ja rahvatants" Retla-Kabala Koolis.
Reedel, 7. aprillil kell 16.30 Vaarikmarjarühmas vanavanemate õhtu.
05.-07. aprillini vanemõpetaja I. Toode ja õppealajuhataja A. Kreitsman õppereisil : Innovaatilised võimalused lapsest lähtuva õpikäsituse ja kaasava hariduse rakendamisel Soome Vabariigi lasteaedades.
Pühapäeval, 9. aprillil osalevad lasteaia laululapsed Põltsamaa piirkonna Laulusilleril Põltsamaa Kultuurikeskuses.
Põltsamaa Lasteaed Tõruke
Kolmapäeval, 5. aprillil on Kastanimunakese rühmal hommikul matk ning algusega kell 16.30 vestlusring lastevanematega.
Neljapäeval, 6. aprillil osalevad Pajutibukese rühma lapsed piirkondlikul näitemängupäeval etendusega „Hiirte pidu"; samal päeval kell 15.15 esineb lasteaias lasteteater Sõber ohutusteemalise etendusega „Aga mina".
Põltsamaa Päevakeskus
Esmaspäeval, 3. aprillil 10.00-16.00 supervisioon; 10.00- 14.00 avatud pesumaja; 12.00 õpituba.
Teisipäeval, 4. aprillil 11.00-15.00 kasutatud riiete jagamine; 12.00 eakate jooga.
Kolmapäeval, 5. aprillil 9.00-12.15 Töötukassa koolitus; 12.00 toolivõimlemine Kaia Sarapi juhendamisel.
Neljapäeval, 6. aprillil 10.00-14.00 avatud pesumaja; 11.00 laulmine, saateks mängib Valve Saviauk; 11.00-14.30 meeste saun; 15.00-18.30 naiste saun.
Reedel, 07. aprillil 9.00-12.15 Töötukassa koolitus; 11.00 vestlusring Marje Aigroga; 11.00-14.30 naiste saun; 15.00-18.30 meeste saun.
Duši kasutus E- R 10.00- 16.00, etteregisteerimine tel 5860 3580.
Lisainfo: Anne Kurvits, tel 5860 3580
Ametnike ja teenistujate puhkused
maanõunik Gerli Aimla 06.04; 07.04.
abilinnapea/linnamajandusosakonna juhataja Aivar Aigro 03.04.-11.04