Esmaspäeval, 14. oktoobril kell 9.00 linnavalitsuse istung.

Teisipäeval, 15. oktoobril kell 15.00 linnavolikogu istung.

Esmaspäeval, 14. oktoobril hoolekogu koosolek.

Kolmapäeval, 16. oktoobril osalevad õpilased 4. klasside ettelugemispäeval Põltsamaa linna raamatukogus.
4H heategupäev. Noorteühing Eesti 4H Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 4H klubid tähistavad noorteühingu sünnipäeva kodukoha kordategemisel. Klubiliikmed lähevad kell 16.00-18.00 koristama Jõgeva mnt surnuaiaplatse, mis on maha jäetud või hooldamata.

Neljapäeval, 17. oktoobril tutvuvad 1. klasside õpilased linna raamatukoguga. 5. kl ja 7.- 10. kl õpilased osalevad esmaabi koolitusel Põltsamaa noortekeskuses. Koolitaja Mare Liiger.

Reedel, 18. oktoobril karjääripäev.
Algklassides erinevad tegemised nädala jooksul, 7.-8. kl õpilased lähevad töövarjudeks, 9. kl õpilased tutvuvad ametikooli tegemistega, 9.-10. kl õpilastel võimalik tutvuda edasiste õppimisvõimalustega karjäärilaadal.

19.-27. oktoober - SÜGISVAHEAEG.

Esmaspäeval, 14. oktoobril on sügispidu Kirsimarja- ja Maasikmarjarühmas.
Vanemõpetaja I. Toode osaleb TAI koolitusel „Laste sotsiaalsete oskuste kujundamine" Tartus.

Teisipäeval, 15. oktoobril esitab personal lastele ülemaailmse kätepesupäeva puhul etenduse „Kurjad mehikesed".

Kolmapäeval, 16. oktoobril on sügispidu Pohlamarja-, Pihlamarja-, Vaarikamarja- ja Kibuvitsamarjarühmas.

Neljapäeval, 17. oktoobril on lasteaias külas muusikaõpetajad Läti Vabariigist.
Vanemõpetaja E. Järviste osaleb maakondlikul Aasta lasteaiaõpetaja tänuüritusel Paides.

Reedel, 18. oktoobril osalevad õpetajad L. Saska, R. Mikk ja õpetaja abi A. Kiens koolitusel „Kiusamisest vaba lasteaed" Jõgeval.

Teisipäeval, 15. oktoobril osalevad õpetajad Ene Kirsimägi ja Urve Pallo Tartus taimedega värvimise kursusel.

Kolmapäeval, 16. oktoobril läheb Kastanimunakese rühm õppekäigule kauplusesse tutvuma piimatoodetega, pärast valmistatakse rühmas jäätist.

Neljapäeval, 17. oktoobril toimub koolieelikutele spordipäev, õpetaja Kai Saarse võtab osa Jõgeva Maavalitsuse tänuõppereisist ainesektsiooni juhtidele ja aasta õpetajatele Paide Ajakeskusesse.

Neljapäeval 17. oktoobril ja reedel, 18. oktoobrilosalevad õpetajad Helen Alas ja Hille Pälsing Tartu Ülikooli korraldatud koolitusel „Lapse loovuse, mängu ja aktiivsuse toetamine igapäevases kasvu- ja õpikeskkonnas".

Reedel, 18. oktoobril osaleb Vahtraninakese rühma meeskond Jõgeval projekti "Kiusamisest vabaks" jätkukoolitusel.

Reedel, 18. oktoobril kell 11.00 võtab direktor Anne Kaus osa Eesti Muusikakoolide Liidu täiskogust Tallinnas.

Laupäeval, 19. oktoobril kell 11.00 osaleb muusikakooli kammerorkester laulupeo eelproovis Tartus.

19.-21. oktoobrini võtavad klaveriõpetajad osa Tallinnas toimuvatest klaveriõpetajate päevadest.

1. oktoobrist – 30. novembrini Tarrvi Laamanni isikunäitus galeriis pART.

5. oktoobrist – 31. oktoobrini reisinäitus ROOMA IV raamatukogus.

1. oktoobrist – 24. oktoobrini kunstiseltsi graafikanäitus LÄBI AJA Jõgeva kultuurikeskuses.

Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

Kolmapäeval 16. oktoobril ja neljapäeval 17. oktoobril algusega kell 19.00 filmiõhtu. Linastub I. Raagi kirjutatud ja lavastatud film "Kertu".

17. oktoobrini on fuajee vitriinides raamatunäitus "Legendi meenutades. Raimond Valgre (7.X 1913-31.XII 1949) – 100.

17. oktoobrini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus "Kirjanik Enn Nõu (2.X 1933) – 80". Näitus annab ülevaate Rootsis elava arsti ja kirjaniku E. Nõu elust ja loomingust.

31. oktoobrini on konverentsi- ja näitusesaalis reisinäitus "Rooma IV. Maalid ja fotod". Töödega esinevad Ethel Hakkaja, Merike Kaju, Margit Karu, Siiri Kõrv, Maia Noorväli, Grete Peterson ja Eike Salu.

31. oktoobrini on lugemissaalis raamatunäitus "Kirjanik Jakob Pärn (30./18.X 1843-6.X/23.IX 1916) – 170". Rahvusliku liikumise aja viljakas jutukirjanik töötas aastatel 1869-1971 Põltsamaa Elementaarkoolis õpetajana. Näitus annab ülevaate tema elust ja loomingust.

Esmaspäev kuni kolmapäev 14.10-16.10.2013 kell 12.00-20.00 kohaliku omavalitsuse EELVALIMISED.

Teisipäeval, 15. oktoobril kell 15.00 Põltsamaa linnavolikogu istung.

Kolmapäeval, 16. oktoobril kell 13.00 Eakate Jututuba.

Reedel, 18. oktoobril kell 13.00 Palsami esitlus.

Pühapäeval, 20. oktoobril kell 09.00-20.00 kohaliku omavalitsuse VALIMISED.

Heakorraspetsialist Riivo Lehiste 14.10.-01.11.

Spetsialist majandusnõuniku alluvuses Loreida Küppas17.10.-26.10.