Esmaspäeval, 11. novembril kell 09.00 linnavalitsuse istung.

Esmaspäeval, 11. novembril kell 16.00 fraktsiooni koosolek.

Teisipäeval, 12. novembril kell 15.00 linnavolikogu istung.

Reedel, 15. novembril kell 11.00 Tallinna ja Viljandi mnt katete remondi avamispidu.

16. – 17. november külastab Põltsamaa delegatsioon Läti iseseisvumispäeva puhul Skrundat.

14.-16. novembril osalevad õpilased ja õpetajad/spetsialistid ja LV haridus- ja kultuurinõunik piiriülese koostööprojekti raames Valmieras projektikohtumisel.

Laupäeval, 16. novembril toimub C-klassi poeglaste vabariiklik võrkpallivõistlus Veski tn võimlas.

Esmaspäeval, 18. novembril algab matemaatikanädal.

Teisipäeval, 19. novembril toimub Lastevanemate koosolek kell 17.30 Veski tn aulas.

Põltsamaa Lasteaed MARI
Teisipäeval, 12. novembril Pihlamarjarühmas väljasõit Sopimetsa karjääri.
Kell 13.00 külastavad õpetajad lasteraamatukogu, kus kohtutakse lastekirjanike I. Tomuski, P. Raua ja I. Martsoniga ning tutvutakse uuema lastekirjandusega.
Kell 17.00 on Kirsimarjarühmas isadepäeva õhtu.
Õppealajuhataja A. Kreitsman on TAI koolitusel „Terviseedendus ja kasvatus lasteaias" Tartus.

Kolmapäeval, 13. novembril Pohlamarjarühmas kell 17.00 isadepäeva pereõhtu.
Direktor T. Kaeramaa ja õppealajuhataja A. Kreitsman osalevad maakonna alusharidusjuhtide õppepäeval Jõgeval.

Neljapäeval, 14. novembril osaleb direktor T. Kaeramaa välishindamisosakonna aastaseminaril Haridus -ja Teadusministeeriumis.
Õppealajuhataja osaleb A. Kreitsman MTÜ Lastekaitse Liidu aastakonverentsil „Kuidas elad, Eestimaa laps?" Tallinnas.

Reedel, 15. novembril osaleb õpetaja J. Sitsmann Idla võimlemiskoolitusel Tallinnas.

Jätkuvad perepeod rühmades tähistamaks isadepäeva.

Juhtkond osaleb lasteasutuste juhtide sektsiooni õppepäeval Jõgeval ning õpetajad Helen Alas ja Hille Pälsing koolitusel "Lapse loovuse, mängu ja aktiivsuse toetamine igapäevases õpi- ja kasvukeskkonnas".

Kolmapäeval, 13. novembril kell 13:30 on pedagoogide siseseminar.

Teisipäeval, 12. novembril kell 18.00 Sten Lassmanni (klaver) kontsert muusikakooli saalis. Pilet 4 €.

Reedel, 15. novembril kell 10.00 esinevad muusikakooli vioolamängijad Eevo Eenok Eeriki Kask ja Katariina Noormägi vioolafestivalil Tarvastus.

Põltsamaa Kultuurikeskuse galeriis Põltsamaa Kunstiseltsi näitus "KINK(G)".

Pühapäeval,17. novembril kell 18.00 Marko Matvere kontsert "Merelaulud". Pääse 13€ ja 15€.

1. oktoobrist – 30. novembrini Tarrvi Laamanni isikunäitus galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

Kuni 30. novembrini Kunstiseltsi aastanäitus KING(K) kultuurikeskuses. 24. autorilt kokku 15 tööd erinevaid kingi ja kingitusi.

Neljapäeval, 14. novembril algusega kell 17.15 toimub konverentsi- ja näitusesaalis salongiõhtu. Külas on kirjanik ja telestsenarist Kertu Rakke.

30. novembrini on konverentsi- ja näitusesaalis tekstiilinäitus "Kui lähen maailma rändama". Reisidelt maailma eri paikadesse kaasatoodud rätikud on pärit Liia Aun'a kogust.

30. novembrini on fuajee vitriinides Käsitööseltsi esinaise Anne Üti näitus "Kaunid käsitöökaardid". Kaardid on teostatud kaasajal populaarsust kogunud scrapbooking-tehnikas kombineerituna teiste tehnikatega, nagu origami, niidigraafika, templi- ja salvrätitehnika.

11. - 17. novembrini on kojulaenutusosakonnas Põhjamaade raamatukogunädalale pühendatud raamatunäitus "Talv Põhjalas". Näitusel on valik skandinaavia romaani- ja krimikirjanike loomingust.

30. novembrini on lugemissaalis raamatunäitus "Kirjanik, keelemees ja ajakirjanik Otto Wilhelm MASING (8.XI/28.X 1763-15./3.III 1832) – 250". Näitus sarjast "Tuntud inimesi Jõgevamaalt" tutvustab valgustuslikku eesti-rootsi päritolu kirjanikku, keelemeest ja ajakirjanikku O. W. Masingut, kes tegutses Äksi pastorina aastatel 1815-1832.

Põltsamaa Sport
Reede, 15. novembril kell 10.00 Felixhall PÜG rahvastepalli võistlus 6-7 klass.

Laupäeval, 16. novembril kell 12.00 Felixhall Nublust Nabini finaal; Jõgevamaa lahtised MV vabamaadluses ja naistemaadluses.

Laupäeval, 16. novembril kell 15.00 Põltsamaa Ühisgümnaasiumi võimlas, Kuuse tn. Eesti Noorte KV U-16 tsooviturniir poeglaste võrkpallis. Osalevad Põltsamaa Spordikool, Paide VK, Selver Tallinn I, II, SK Tats Tallinn.

Pühapäeval, 17. novembril kell 10.00 Felixhall, Eesti Noorte KV U-16 tsooviturniir poeglaste võrkpallis.

Õigusnõunik Janne Salu 11.11.-29.11.