Põltsamaa tuletõrje seltsi asutamisest möödub 150 aastat. Heiskame Eesti lipud!

Lugupeetud põltsamaalased!

2017. aastal möödub Põltsamaa tuletõrje seltsi asutamisest 150 aastat. Sealt sai alguse seltsitegevus Põltsamaal ja seda tähist võib ka pidada laiemalt Põltsamaa piirkonna vabakonna sünnipäevaks. Neli peagi ühinevat omavalitsust – Põltsamaa linn, Põltsamaa, Pajusi ja Puurmani vald, kelle inimeste turvatunde eest kannab hoolt Põltsamaa päästekomando, korraldavad reedel, 9. juunil sel puhul pidustuse piirkonna päästjate ja vabakondlaste tänuks.

Kavas

15.00            Põltsamaa päästekomandos (Pajusi mnt 37a) „Põltsamaa tuletõrje ajaloost läbilõige" näituse avamine

17.00              Rongkäik Põltsamaa päästekomando juurest vana tuletõrjemajani (Lossi tn 5)

17.15-19.00   Emilie Beermanni lipuväljakul

Tervitab Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid

Sõnavõtud, kaitseliidu Jõgeva maleva ja Torma valla ühisorkestri ning Põltsamaa linnaorkestri esinemine, Põltsamaa pritsumeeste 150. aastapäeva mälestusmedalite üleandmine, tuleinstallatsioon, pritsumeeste veeväravad Põltsamaa jõel, tuletõrje ja päästetehnika demonstratsioon, laste kohtumine päästekoer Nubluga

Põltsamaa Linnavalitsus kutsub üles põltsamaalasi heiskama sel päeval lippe Põltsamaa pritsumeeste ja seltsitegevuse 150. aastapäeva auks.

Olete oodatud sündmusest osa saama!