Linnavolikogu esimehed läbi aegade

1.03.17
 
Andres Vään              01.11.2013 - k.a
 
Margi Ein                   03.11.2009 - 28.10.2013
 
Toivo Kroon              31.10.2005 - 02.11.2009
 
Raul Kirsel                27.10.1999 - 30.10.2005
 
Ants Kuul                  30.10.1996 - 26.10.1999
 
Uno Valdmets           27.10.1993 - 29.10.1996
 
Tiiu Pihlakas             01.07.1993 - 26.10.1993
 
Udo Vellend              10.01.1990 - 15.06.1993
 
Toimetaja: TIIA VAHTER