Linnavolikogu VIII koosseis

15.03.16
 

Nimi

Ametikoht linnavolikogus

Telefon, e-posti aadress

Andres Vään

Linnavolikogu esimees, keskkonna-, heakorra- ja korrakaitsekomisjoni esimees, Keskerakonna fraktsiooni aseesimees

56692389

Andres.Vaan@poltsamaa.ee

Margus Oro Linnavolikogu aseesimees Margus.Oro@poltsamaa.ee

Margi Ein

Arengu- ja ettevõtluskomisjoni esimees, Keskerakonna fraktsiooni esimees

Margi.Ein@poltsamaa.ee

Elmo Krumm

Revisjonikomisjoni liige

Elmo.Krumm@poltsamaa.ee

Mart Joosep

 

5018528

Mart.Joosep@poltsamaa.ee

Rutt Tänav

Arengu- ja ettevõtluskomisjoni aseesimees

Rutt.Tanav@poltsamaa.ee

Merle Mölder

Sotsiaalkomisjoni esimees, SDE fraktsiooni aseesimees

Merle.Molder@poltsamaa.ee

Ulvi Punapart

Finantskomisjoni esimees, revisjonikomisjoni aseesimees

Ulvi.Punapart@poltsamaa.ee

Marge Teras

 

Marge.Teras@poltsamaa.ee

Raul Kirsel

Haridus- ja kultuurikomisjoni esimees, finantskomisjoni aseesimees, SDE fraktsiooni esimees

Raul.Kirsel@poltsamaa.ee

Jaanika Lemetsar

 

Jaanika.Lemetsar@poltsamaa.ee

Erika Sari

Haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimees

53439667

Erika.Sari@poltsamaa.ee

Marje Aigro

Sotsiaalkomisjoni aseesimees

Marje.Aigro@poltsamaa.ee

Anti Orav

 

Anti.Orav@poltsamaa.ee

Gilmar Krživets

Keskkonna-, heakorra- ja korrakaitsekomisjoni aseesimees

gilmar.krzivets@poltsamaa.ee

Margus Ääremaa

 

Margus.Aaremaa@poltsamaa.ee

Guido Pook

Revisjonikomisjoni esimees, IRL fraktsiooni esimees

Guido.Pook@poltsamaa.ee

 

 

Toimetaja: TIIA VAHTER