Linna aukodaniku ja teenetemärgi kavaleri kandidaate saab esitada 01. detsembrini 2015

Põltsamaa Linnavalitsus ootab novembrikuu jooksul ettepanekuid Põltsamaa linna aukodaniku ja Põltsamaa linna teenetemärgi kavaleride nimetamiseks. Aukodaniku nimetuse ja teenetemärgi taotlusi võivad esitada kõik. Aukodaniku nimetus antakse Põltsamaa linnale osutatud väljapaistvate teenete eest või linnapoolse erilise austuse avaldusena. Teenetemärk antakse linnale osutatud eriliste teenete eest. Igal aastal võib linnavolikogu välja anda kuni ühe aukodaniku nimetuse ja kuni kaks teenetemärki.

Linnavalitsus ootab kirjalikke ettepanekud kinnises ümbrikus märgusõnaga „aukodanik" või „teenetemärgi kavaler" 1. detsembriks 2015.

Täpsem info linna kodulehel www.poltsamaa.ee ning telefonil 776 8579 haridus- ja kultuurinõunik Kadri Suni