Põltsamaa kohvikute päev otsib eestvedajat

Põltsamaa kohvikute päev on neljal suvel hõrkude aroomide, koduste küpsetiste ja meeleoluka kultuuriprogrammiga meelitanud külastajaid sisse põikama koduaedadesse ja asutuste hoovidesse. Sel päeval oleme tundnud rõõmu isetegemisest, seltskonnast ja kogukonnast.

Kohvikute päeva on Põltsamaa inimesed kenasti omaks võtnud - igal aastal on jätkunud ettevõtlikke inimesi, kes on võtnud vaevaks ja rõõmuks kohvikuid avada, ja paar tuhat küla...stajat on saanud elamusi kohvikutes. Ehkki kohvikute päev sai algselt planeeritud kohaliku üritusena, toob see päev Põltsamaale päris palju rahvast kaugemaltki.

Kohvikute päeva Põltsamaal algatas Põltsamaa Linnavalitsus. Mitmel pool mujal Eestis korraldavad sarnast üritust aktiivsed kodanikud või MTÜd, nt asumi- või külaseltsid, rahvamajad, turismiettevõtjate liidud jne. Põltsamaa linnavalitsus soovib ürituse korraldamise anda üle mõnele aktiivsele kodanikule või seltskonnale või organisatsioonile.

Kui Põltsamaa kohvikute päev läheb sulle korda ja sa oled valmis selle heaks panustama, siis Põltsamaa kohvikute päev ootab sind.

Mida korraldajale pakume:
•Võimalus teha koostööd ärksate, ettevõtlike ja inspireerivate inimestega – kohvikute korraldajad seda kindlasti on!
•Võimalus arendada edasi kogukonnas oodatud üritust
•Väärtuslik ürituse planeerimise ja korraldamise kogemus
•Võimalus osaleda Eesti kohvikutepäevade võrgustiku kokkusaamistel, koolitustel
•Rahalised vahendid ürituse korraldamiseks