Esmaspäeval, 7. märtsil kell 09.00 linnavalitsuse istung.

Esmaspäeval, 7. märtsil kell 16.00 arengu- ja ettevõtluskomisjoni koosolek.

Esmaspäeval, 7. märtsil kell 16.00 finantskomisjoni koosolek.

Kolmapäeval, 9. märtsil kell 14.00 sotsiaalkomisjoni koosolek.

Kolmapäeval, 9. märtsil kell 17.00 linnavolikogu eestseisuse koosolek.

Neljapäeval, 10. märtsil piirkonna omavalitsuste haldusreformi nõupidamine Põltsamaa Linnavalitsuses.

Teisipäeval, 8. märtsil õhtu emadega.

Kolmapäeval, 9. märtsil jäätmeteemaline õppeprogramm 2.a ja 2.b kl, programmi viib läbi keskkonnahariduse spetsialist.

Kolmapäeval, 9. märtsil 12.kl Riigikogu külastus.

Kolmapäeval, 9. märtsil  PÜGi korvpallikarikas.

Kolmapäeval, 9. märtsil õppenõukogu.

Kolmapäeval, 9. märtsil õppenõukogu ja TAI infotund.

Reedel, 11. märtsil osalevad õpilased maakondlikul näitemängupäeval (5.-12. kl) Palamusel.

Esmaspäeval, 14. märtsil 7., 9. kl ja 10.-12. kl näitemängupäev - emakeelepäeva tähistamine.

Teisipäeval, 15. märtsil 1.-6. klasside näitemängupäev.

Kolmapäeval, 16. märtsil tehnoloogiapäev  ja AVATUD USTE päev  10. kl astujatele.

Kolmapäeval, 16. märtsil  PÜGi korvpallikarikas.

Neljapäeval, 17. märtsil matemaatikavõistlus Känguru.

Laupäeval, 12. märtsil kell 12.00 esinevad tšelloõpilased tšellofestivalil H. Elleri nim. Tartu Muusikakoolis.

Pühapäeval, 13. märtsil esineb Sten Jõearu (ksülofon, marimba, soolotrumm) üleriigilise löökpillimängijate konkursi lõppvoorus Tallinnas.

Teisipäeval, 8. märtsil kell 9.10 Maasikmarjarühma esituses näidend „Naeris."

Kolmapäeval, 9. märtsil lasteteatri Koiott etendus „Vihmausside merereis"; direktor osaleb Eesti Lasteaednike Liidu juhatuse laiendatud koosolekul Tartus.

Neljapäeval, 10. märtsil külastavad lasteaeda Harjumaa lasteaedade juhid; õpetaja E. Järviste 10.-11. märtsil koolitusel „Mängu kaudu õppimine";  õppealajuhataja 8.-10 märtsil „Töötervishoiu- ja tööohutusalasel" koolitusel Tartus.

Reedel, 11. märtsil emakeelepäeva tähistamise raames külas R.Jürman näitusega "Vilditud nukud- raamatutegelased."

Lasteaias on 7.-18. märtsini näitemängupäevad.

Teisipäeval, 8. märtsil toimub lasteaias poiste kontsert; algab ka kauni kleidi nädal erinevate väikeste üllatustegevustega poistelt tüdrukutele.

Kolmapäeval, 9. märtsil on külas Rakvere Rohuaia lasteaia kaasamise töögrupi liikmed kogemuste vahetamise eesmärgil.

Neljapäeval, 10. märtsil külastavad Põltsamaa linna ja lasteaedu Harjumaa lasteaedade juhid.

Esmaspäeval, 14. märtsil toimub lasteteatri Miku ja Manni etendus „Imeilus".

7. ja 8. märtsil kell 19.00 eesti film „Perekonnavaled".

Kolmapäeval, 9. märtsil kell 17.15 salongiõhtu kirjanik Olavi Ruitlasega

22. veebruarist -12. märtsini on konverentsisaalis harrastuskunstniku Ü.-P. Tamme maalinäitus „Lilled naistele".

Kojulaenutuses on 27. veebruarist 31. märtsini näitus „Paul Keres -100".  Näitusel saab näha raamatuid ja fotosid P. Keresest. Lisatud on P. Kerese nimeliste malefestivalide vimplid.

Perioodikasaalis on 27. veebruarist 31. märtsini näitus tuntud jõgevamaalastest Jüri Leesmentist ja Alo Mattisenist nende 55. juubeli puhul.

Galeriis Jaak Kikase fotonäitus "Hetk ja igavik".

Teisipäeval, 8. märtsil kell 18.00 Põltsamaa linnaorkestri naistepäevakontsert. Tasuta.

Reedel, 11. märtsil kell 19.00 Kontsert "Sa ja Ma". Kaur Terep-kitarr, Merilin Lõhmus-vokaal. Pääse 2 eurot.

Laupäeval, 12. märtsil kell 10.30 Uue-Põltsamaa Mõisa II konverents Põltsamaa veekeskus ja kodaniku kasu.

Pühapäeval, 13. märtsil kell 12.00 Perehommik "Tantsime koos". Tantse näitavad ja õpetavad: "Tõrukesed","Murakad","Complete Crew","JJ STreet","Face" ja Annika Kallasmaa. Avatud kohvik. Sissepääs tasuta.

14. aprillini Paide Kunstikooli näitus TERVITUSED PAIDEST  galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinätus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL  Konvendi saalis

Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus

Põltsamaa noortekeskuses Disaini- ja fotoring. Sihtgrupp põhi-ja keskkoolinoored. Huviring on tasuta!

Disaini- ja fotoring on „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" üks tegevustest. Projekt „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored" avatud taotlusvoorust „Noorte- ja noorsootööorganisatsioonide võime kaasata riskilapsi ja noori on paranenud". Projekti koordineerib Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus. Programmi viivad üheskoos ellu Haridus- ja Teadusministeerium, Justiitsministeerium ja Sotsiaalministeerium. Programmi rakendusüksuseks on Eesti Noorsootöö Keskus ning partneriks Norra Kohalike Omavalitsuste ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit.

Põltsamaa Päevakeskus

Esmaspäev,  7. märtsil

10.00- 14.00   Avatud pesumaja; 13.00   Õpituba. „ Salli seadmine"

Teisipäev, 8. märtsil