Esmaspäeval, 14. märtsil kell 09.00 linnavalitsuse istung.

Teisipäeval, 15. märtsil kell 15.00 linnavolikogu istung.

16. ja 17. märtsil osalevad Tallinna linna koolitusüritusel „Linnade ja Valdade Päevad 2016" linnapea Jaan Aiaots, volikogu esimees Andres Vään, volikogu liige Merle Mölder, majandusnõunik Maimu Kelder, spetsialisti majandusnõuniku alluvuses Loreida Küppas, linnasekretär Tiia Vahter, abilinnapea/linnamajandusosakonna juhataja Evely Purre.

Esmaspäeval, 14. märtsil 7., 9. kl ja 10.-12. kl näitemängupäev - emakeelepäeva tähistamine.

Teisipäeval, 15. märtsil 1.-6. klasside näitemängupäev.

Kolmapäeval, 16. märtsil tehnoloogiapäev  ja AVATUD USTE päev  10. kl astujatele.

Kolmapäeval, 16. märtsil  PÜGi korvpallikarikas.

Neljapäeval, 17. märtsil matemaatikavõistlus Känguru.

Neljapäeval, 18. märtsil 1. - 6. klasside näitemängupäev.

15.-19. märts Erasmus+ projekti "Children´s literature" raames projektikohtumine  Bulgaarias, osalevad 2 õpetajat, direktor ja projektijuht.

19. - 27. märtsil koolivaheaeg

Teisipäeval, 22. märtsil XV Hariduskonverents „Hästi turvatud koduarvutist küberkaitseni", korraldaja Põltsamaa ÜG.

Teisipäeval, 29. märtsil osalevad 3.a ja 3.c kl õpilased õppeprogrammis „ Jalajälge jätmata", Elistvere LK KIK-i projekti "Õppepäevad Põltsamaa ÜG-i 1.-12.kl õpilastele" raames.

Teisipäeval, 29. märtsil 10.-12. klasside võrkpallimängud.

Pühapäeval, 20.märtsil esineb Eevo Eenok Eeriki Kask (vioola) keelpillimängijate üleriigilise konkursi lõppvoorus Tallinnas.

Esmaspäeval, 28.märtsil kell 17.00 muusikakoolis kontsert "Muusika Eestimaale".Esineb rahvusvaheliste konkursside laureaat Mihkel Poll  (klaver). Kavas Robert Schumann ja Fryderyk Chopin. Piletid 4 €/2 € müügil kohapeal.

Lasteaed Mari

Lasteaias on 7.-18. märtsini näitemängupäevad.

Esmaspäeval, 14. märtsil sisekoolitus „Õpetajalt-õpetajale".

Teisipäeval, 15. märtsil Kirsimarjarühma esituses näidend „Hirmul on suured silmad".

Kolmapäeval, 16. märtsil osalevad  direktor T.Kaeramaa ja õpetaja M.Kütt-Orb täiendkoolitusel „Muusika osatähtsus väikelapse tundeelu kujundamisel" Jõgeval.

Neljapäeval, 17.märtsil  Vaarikmarjarühma laste esituses näidend „Kuidas loomad endale sabad said?"; kell 17.00 osalevad Kirsi- ja Kibuvitsamarjarühma lapsed Idla võimlemisõhtul Põltsamaa Kultuurikeskuses.

Reedel, 18. märtsil kell 9.00 lasteaia 44. sünnipäeva tähistamine  koos Pohlamarjarühma laste näidendiga „Konn on konn".

Esmaspäeval, 14. märtsil toimub lasteteatri Miku ja Manni etendus „Imeilus".

Sel nädalal osalevad mitmed õpetajad koolitustel nagu „Väikelapse vaimne tervis", „Muusika osatähtsus väikelapse tundekasvatuse kujundamisel", „Toitlustamisest lasteaias" ja „õpetaja võimalused füüsilise agressiivse käitumisega toimetulekuks"

Neljapäeval, 17. märtsil osalevad Idla võimlemisõhtul Põltsamaa Kultuurikeskuses Pärnaõiekese ja Männikäbikese lapsed ja nende vanemad.

Raamatukogu on 14.-21. märtsini suletud inventuuriks.

Põltsamaa Kultuurikeskuse galeriis Jaak Kikase fotonäitus "Hetk ja igavik".

Neljapäeval, 17. märtsil kell 19.00 Mari lasteaia Idla võimlemispäev.

Kuni 25. aprillini Ingely Soovik isikunäitus  KUUS MORTI ja MUU kunstikoolis.

Kuni 14. aprillini Paide Kunstikooli näitus TERVITUSED PAIDEST  galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinätus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL  Konvendi saalis.

SA Põltsamaa Sport

18.03 - 20.03 Felixhall Epp Mäe juhendatav tüdrukute maadlus treeninglaager.

Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus

Põltsamaa noortekeskuses Disaini- ja fotoring. Sihtgrupp põhi-ja keskkoolinoored. Huviring on tasuta!

Disaini- ja fotoring on „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" üks tegevustest. Projekt „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored" avatud taotlusvoorust „Noorte- ja noorsootööorganisatsioonide võime kaasata riskilapsi ja noori on paranenud". Projekti koordineerib Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus. Programmi viivad üheskoos ellu Haridus- ja Teadusministeerium, Justiitsministeerium ja Sotsiaalministeerium. Programmi rakendusüksuseks on Eesti Noorsootöö Keskus ning partneriks Norra Kohalike Omavalitsuste ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit.

Põltsamaa Päevakeskus

Esmaspäeval,  14. märtsil

10.00- 14.00   Avatud pesumaja

Teisipäeval, 15. märtsil