Esmaspäeval, 10. märtsil kell 9.00 linnavalitsuse istung

Esmaspäeval, 10. märtsil kell 15.30 haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek linnavalitsuse nõupidamiste ruumis

Teisipäeval, 11. märtsil kell 16.00 linnavolikogu eestseisuse koosolek linnapea kabinetis

Teisipäeval, 11. märtsil kell 17.00 Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsiooni koosolek

Teisipäeval, 11. märtsil kell 17.00 keskkonna-, heakorra- ja korrakaitsekomisjoni koosolek linnavalitsuse nõupidamiste ruumis

Kolmapäeval, 12. märtsil osaleb linnapea Jaan Aiaots Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolekul Kasepää Rahvamajas

Esmaspäeval, 10. märtsil Kaitseväe bändi kontsert, kell 12.00 1.-6. klassi õpilased; kell 13.05 - 7.-12. klass.

Esmaspäeval, 10. märtsil kell 18.00 naistepäeva õhtu emadele.

Kolmapäeval, 12. märtsil kell 10-15 lahtiste uste päev. Õppimisvõimaluste tutvustamine 10. klassi astujatele.

Kolmapäeval, 12. märtsil Maanteeameti koolitus „Selge Pilt!?" 12a klassi õpilastele.

Neljapäeval, 13. märtsil näitus "Ilus käekiri" 1.-6.kl töödest.

Reedel, 14. märtsil algklasside koolisisene näitemängupäev.

Esmaspäeval, 17. märtsil Mammaste Lasteaia-algkooli õpetajad tutvuvad Samsungi digitaalklassiga.

Esmaspäeval, 17. märtsil esmaabi koolitus õpetajatele.

Teisipäeval, 18. märtsil hariduskonverents „21. sajandi kool - miks ja kuidas?".

Kolmapäeval, 19. märtsil õpetajate koolitus: tööaeg ja õpetaja ülesanded tulenevalt seadusandlusest (kvalifikatsiooninõuded, töölepinguseadus), RÕK ( hindamisega seotud küsimused).

Neljapäeval, 20. märtsil külastavad  kooli Kesk- ja Ida-Euroopast pärit haridusvaldkonna spetsialistid, kes osalevad Keilas toimuval rahvusvahelisel konverentsil "Quality education for children at social risk".

Esmaspäeval, 10. märtsil külastavad KIK-i projekti raames Kaseurvakese ja Kastanimunakese rühmade koolieelikud Jääaja keskust.

Kolmapäeval, 12. märtsil on Kuusekäbikese rühma lastel raamatukogupäev.

Pähklikese rühma lastel on matkanädal osalemaks Vapramäe-Vellavere-Vitipalu  Sihtasutuse matkamängus.

Neljapäeval, 13. märtsil kell 16.00 hoolekogu koosolek.

Reedel, 14. märtsil tähistatakse rühmades emakeelepäeva.

Galeriis fotonäitus „100 aastat majandusühistut Põltsamaal".

Galeriis Põltsamaa Kunstiseltsi maalinäitus "XV-XIX saj koopiad"

Reedel, 14. märtsil kell 18.00-22.00 NOORTEPIDU. Esinevad :Põltsamaa Muusikakooli kitarriansambel S& M´s, Põltsamaa breiktantsutrupp Compleate ja DJ Andres Katte.

Laupäeval, 15. märtsil kell 12.00 lastehommik "Naerame koos..." Põltsamaa Kultuurikeskuse laste näiteringi etendus "Naeru kätte võib surra". Lõbusad mängud koos etenduse tegelastega. Näomaalingud , mille eest tuleb tasuda 1-2€. Sissepääs tasuta

Põltsamaa MuusikaKool

Kolmapäeval, 12. märtsil kell 15.00 esinevad klaveriõpilased Mai-Liis Kelder ja Anete Saar Türi Muusikakoolis kontserdil "Sõpruskohtumine väleduses".

Reedel, 14. märtsil kell 19.00 esineb muusikakooli kitarriansambel S&M`s Põltsamaa Kultuurikeskuses.

Pühapäeval, 16. märtsil kell 12.00 võtavad muusikakooli tšelloõpilased osa tšellofestivalist Nõmme Muusikakoolis.

Esmaspäeval, 17. märtsil kell 10.00 esineb löökpilliõpilane Sten Jõearu "Noorte Interpreetide konkursi 2014" lõppvoorus Tallinnas.

Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

8. aprillini kunstiseltsi maalinäitus XV – XIX saj KOOPIAD Põltsamaa Kultuurikeskuses.

13. märtsini  Heiki Waheri KOOMIKSINÄITUS galeriis pART.

15. – 30. märtsini Tallinna Kunstikooli näitus galeriis pART.

Neljapäeval, 13. märtsil algusega kell 17.15 toimub salongiõhtu. Külas on sõna ja muusikaga lauljatar Hedvig Hanson, elulooraamatu "Jutustamata lugu: Vanemuise näitleja Ellen Kaarma" autor.

31. märtsini on konverentsi- ja näitusesaalis fotonäitus konkursi "Kultuurimälestised Vikipeediasse" parimatest töödest. Näitust vahendab MTÜ Wikimedia Eesti.

17. märtsini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus "Kirjanik ja kunstnik Toomas Vint – 70". T. Vinton nii kunstnike kui ka kirjanike liidu liige. Kirjandusse tuli ta novellistina 1970ndatel aastatel. 1995–2005 oli viljakas periood, siis ilmus tal igal aastal raamat. Romaanides hakkas tööle postmodernism.

31. märtsini on lugemissaalis raamatunäitus "Geograaf, etnoloog ja türkoloog Ott Kurs - 75".  O. Kurs on lõpetanud Ranna 7-klassilise kooli. Ta on töötanud Mustvee I Keskkoolis geograafiaõpetajana aastatel 1963-1965.

Linnamajandusosakonna juhataja/abilinnapea Sven Lass õppepuhkusel 14.03.

Päevakeskuse perenaine Anne Kurvits õppepuhkusel 12.03.