Esmaspäeval, 31. märtsil kell 9.00 linnavalitsuse istung

Teisipäeval, 1. aprillil osaleb järelevalvespetsialist Tiit Vaher Tallinna linna Preismann Koolitus OÜ koolitusel „Praktilist väärteomenetluses: Menetlusdokumentide vormistamine"

Reedel, 4. aprillil kell 15.00 arengu- ja ettevõtluskomisjoni koosolek linnavalitsuse nõupidamiste ruumis

Neljapäeval, 3. aprillil osalevad 11. klassi õpilased Tapa sõjaväeosas lahtiste uste päeval.

Neljapäeval, 3. aprillil toimub Põltsamaal Jõgevamaa algklasside näitemängupäev.

Neljapäeval, 3. aprillil osalevad õpilased Jõgevamaa 5. klasside õpioskuste olümpiaadil Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumis.

Neljapäeval, 3. aprillil osalevad õpilased Tähelepanu Start poolfinaalvõistlustel Viljandis.

Reedel, 4. aprillil Maanteeameti koolitus „Selge Pilt!?" 12b klassi õpilastele.

Reedel, 4. aprillil projekti EDU no borders (EST-LAT-RUS) raames toimub koolitus Õppenõustamisnõukogu (ÕNN) liikmetele.

Esmaspäeval, 7. aprillil toimuvad 10.-12. kl õpilaste võrkpallivõistlused.

Esmaspäeval, 7. aprillil osalevad õpilased mudilaskooride ülevaatusel Põltsamaa Kultuurikeskuses.

Esmaspäeval, 7. aprillil osalevad 7a ja 7b klasside õpilased aktiivõppepäeval Ahhaas. Teema Tervis ja toitumine. Tegevus toimub projekti „EDU no borders" raames, mida toetab Euroopa naabrus- ja partnerlusinstrumendi Eesti-Läti-Vene piiriülene koostöö programm.

Teisipäeval, 8. aprillil toimuvad 5.-7. kl õpilaste võrkpallivõistlused.

Teisipäeval, 8. aprillil osalevad õpilased mudilaskoori laulupeo ülevaatusel Jõgeva Kultuurikeskuses.

Teisipäeval, 8. aprillil koolieelikutele ja nende vanematele kooliga tutvumine. Sügisel 1. klassi astuvaid lapsi ja nende vanemaid oodatakse kooliga tutvuma Lille t õppehoone lauluklassi, kell 17.30.

Kolmapäeval, 9. aprillil osalevad õpilased 3. klasside teadmiste päeval Tabiveres.

Esmaspäeval, 31. märtsil külastab Kastanimunakese rühm lasteraamatukogu.

Teisipäeval, 1. aprillil tähistatakse rühmades naljapäeva.

Teisipäevast alustab lasteaia õueala korrastamist Jõgevamaa Töötukassa tööharjutusgrupp.

Kolmapäeval, 2. aprillil on Kastanimunakese rühmas Karu-Pätsu sünnipäev.

31. märtsist 3. aprillini viibib muusikaõpetaja T. Jukk õppereisil Soome Vabariigis.

Neljapäeval, 3. aprillil kell 13.30 maakonna lasteaedadele mööblifirma Modet OÜ lasteaiamööblit tutvustav infotund.

Reedel, 4. aprillil E. Ansip koolitusel „Säästlik puhastusteenindus" Tartu Kutsehariduskeskuses.

Galeriis Põltsamaa kunstiseltsi maalinäitus „XV-XIX saj. koopiad".

31. märtsist - 3. aprillini osaleb õpetaja Tuuli Jukk koolitusel Sibeliuse Akadeemias.

Neljapäeval, 3. aprillil kell 17.30 algab muusikakoolis akordioniõpilaste kontsert.

Reedel, 4. aprillil kell 13.30 algab muusikakoolis kontsert, esinevad Turu Konservatooriumi lastekoor "Auriella" ja kvartett (klaver, viiul, klarnet, oboe) ning Põltsamaa Muusikakooli õpilased.

8. aprillini kunstiseltsi maalinäitus „XV – XIX saj KOOPIAD" kultuurikeskuses.

Kunstiseltsi püsinäitus „Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

Teisipäeval, 1. aprillil kell 16.00 Tenno Sooster näituse UNIUS PHANTASIA avamine Kesk-Eesti kunstigaleriis pART.

26. maini näitus ABSTRAKT Leonhard Lapini meistriklassis tehtud töödest Kunstikoolis.

Neljapäeval, 3. aprillil kell 19.00 Põltsamaa raamatukogus filmiõhtu „Härra Morgani viimane armastus". Liigutavalt südamlik lugu ootamatust sõprusest. Pilet 2 eurot (võimalus osta pilet eelmüügist raamatukogu kojulaenutuses).

7. aprillini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus „Kirjanik ja poliitik Lennart Meri (1929-2006) – 85". Tema esimene raamat oli „Kobrade ja karakurtide jälgedes", mis jutustas reisist Kesk-Aasiasse 1958. a Kirjanike liidu liikmeks võeti ta 1963. a. Näitusel on välja pandud tema teisigi reisiraamatuid, nagu „Hõbevalge", „Hõbevalgem" (Põhja-Euroopast) jne. Ta on teinud 5 filmi soome-ugri rahvastest ja kultuurist. L. Meri film „Linnutee tuuled" (koostöös Soome ja Ungariga) sai New Yorgi filmifestivalil hõbemedali. 1990. a sai L. Merist välisminister ja aastatel 1992-2001 oli ta Eesti Vabariigi president.

29. aprillini on konverentsi- ja näitusesaalis "Kevadine näitus" (Eva Bergi keraamika ja Diana Selli fotod).

30. aprillini on fuajee vitriinides näitus „2013. aastal kirjandusauhindadega pärjatud teosed". Ülevaade mullu kirjandusauhindu pälvinud teostest proosa, luule, esseistika, laste- ja tõlkekirjanduse vallas.

30. aprillini on lugemissaalis raamatunäitus "Meisterfotograaf Peeter Parikas (16.IV 1889-6.VII 1972) - 125". P. Parikas on filmipioneere. Ta õppis Põltsamaa kihelkonnakoolis ja Eesti Aleksandrikoolis.

Haridus- ja kultuurinõunik Kadri Suni 31.03.-06.04.

Ehitusnõunik Kersti Viggor 01.04.-20.04.

Linnamajandusosakonna juhataja/ abilinnapea Sven Lass õppepuhkusel 04.04.

Päevakeskuse perenaine Anne Kurvits õppepuhkusel 02.04.