Esmaspäeval, 19. mail kell 9.00 linnavalitsuse istung

Teisipäeval, 20. mail linnavolikogu istung

Kolmapäeval, 21. mail osalevad õpilased Jõgevamaa noorte kergejõustiku MV-l.

Kolmapäeval, 21. mail TÜ keemia õpikoda.

Reedel, 23. mail 6c klassi õpilastele KEAT (Kaitse end ja aita teist) programmi raames käsitletakse liiklusteemasid. Koolitajaks Selge Autokool.

Teisipäeval, 27. mail 6c klassi õpilastele KEAT (Kaitse end ja aita teist) programmi raames matkatarkused. Koolitaja Kersti Kruus Kaitseliidu Jõgeva Malevast.

Reedel, 30. mail 9. klassi õpilaste viimase koolikella aktus kell 10.00.

Laupäeval, 31. mail osalemine maakonna laulu-ja tantsupeol.

Tõrukeses on spordi- ja matkanädal.

Kolmapäeval, 21. mail toimub pedagoogiline nõukogu.

Neljapäeval, 22. mail konkursikomisjon ja esmaspäeval, 26. mail hankekomisjon elektritööde teostamiseks.

Pühapäeval, 25. mail kell 15.00 on koolisaatmispidu Kastanimunakese rühma lastel.

Lasteaed Mari

Teisipäeval, 20. mail osalevad direktor T. Kaeramaa, õppealajuhataja A. Kreitsman ja majandusjuhataja K. Piirak  maakonna alusharidusjuhtide õppereisil Paide linna lasteaedadesse.

Kolmapäeval, 21. mail on Maasikmarjarühmas koos politseinikuga liiklusalane õppekäik linnas "Minu koolitee".

Reedel, 23. mail algusega kell 16.30 ülelasteaialine folkloorne kevadpidu.

Pühapäeval, 25. mail kell 17.00 personali väljasõit Kursi kalmistule.

Esmapäeval, 19. mail kell 18.00 lõpetajate kontsert.

Reedel, 23. mail kell 17.00 muusikakooli 53. lennu lõpuaktus.

Kolmapäeval, 28. mail kell 14.00 konsultatsioon uutele õpilastele.

26. maini näitus ABSTRAKT Leonhard Lapini meistriklassis tehtud töödest Kunstikoolis.

20. maist 5. juunini kunstikooli VI lennu lõputööde näitus MEe KUUES Kesk-Eesti kunstigaleriis pART

Neljapäeval, 22. mail kell 15  kunstikooli VI lennu lõputööde kaitsmine  galeriis pART.

Laupäeval, 24. mai kell 14 kunstikooli VI lennu lõpuaktus galeriis pART.

10. maist  26. juunini kunstiseltsi näitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Skrunda kultuurimajas/mõisas.

31. maini on lugemissaalis raamatunäitus „Lillede kuninganna – roos". Näitusel on välja pandud raamatuid roosidest alates roosikasvatusest ja -sortidest kuni tunde- ja mõttehetkedeni.

31. maini on fuajee vitriinides raamatunäitus "Aiakunst". Näitusel on välja pandud raamatuid aiataimedest,  rajatistest, mööblist aiavalgustuseni.

29. maini on konverentsi- ja näitusesaalis Märjamaa harrastuskunstnik Ants Nisumaa loodusmaalide näitus.

Põltsamaa Käsiteokoda

15. maist 11. juunini E-R 10-17 Käsiteokoja kangakudumisringi näitus "Kanga lummuses". Näitusel saab näha 2013. aastal valminud töid, juhendaja Vivika Sopp ( Kango tekstiil OÜ). Oma töid näitavad: Katre Arula, Kersti Pook, Tiia Meitus, Kairi Kukk, Anne Mägisoo, Külli Kivisild, Merilin Sirel.

Linnapea Jaan Aiaots 12.05.-19.05.

Vanemraamatupidaja Liia Tõnne 19.05.-25.05.

Järelevalvespetsialist Tiit Vaher 19.05.-24.05.

Heakorraspetsialist Riivo Lehiste 19.05.-25.05.

Päevakeskuse perenaine Anne Kurvits õppepuhkusel 21.05.