Esmaspäeval, 26. mail kell 9.00 linnavalitsuse istung

Reedel, 30. mail kell 9.00 linnavalitsuse istung

Teisipäeval, 27. mail 6c klassi õpilastele KEAT (Kaitse end ja aita teist) programmi raames matkatarkused. Koolitaja Kersti Kruus Kaitseliidu Jõgeva Malevast.

Teisipäeval, 27. mail 1.-2. kl spordipäev.

Reedel, 30. mail 9. klassi õpilaste viimase koolikella aktus kell 10.00.

Laupäeval, 31. mail osalemine maakonna laulu- ja tantsupeol.

2.-4. juunini osalevad 10c kl õpilased 3-päevasele "Kaitse end ja aita teist" laagris.

Teisipäeval, 3. juunil 5. kl õpilastele ajalooline õppepäev. Teema Eesti lipu õmblemine Põltsamaal.

Kolmapäeval, 4. juunil Eesti lipu aastapäeva tähistamine aktuse, rongkäigu ja konverentsiga.

Kolmapäeval, 4. juunil kooliaasta lõpetamise noortepidu.

Neljapäeval, 5. juunil direktori vastuvõtt parimatele õpilastele.

Kolmapäeval, 18. juunil kell 17.00 9. KLASSIDE LÕPUAKTUS

Neljapäeval, 19. juunil kell 17.00 12. KLASSIDE LÕPUAKTUS

Neljapäeval, 29. mail öösel peavad Kaseurvakese rühma lapsed pidžaamapidu.

Reedel, 30. mail kell 17:00 pidutseme lasteaia õuel traditsioonilisel piknikul.

Laupäeval, 31. mail kell 13:00 toimub Kaseurvakese rühma lõpupidu.

Nädala jooksul saavad lapsed vaadata Tamara Kommeri kass Garfieldi kassikogu.

Lasteaed Mari

Teisipäeval, 27. mail direktor T. Kaeramaa ja õpetaja J. Sitsmann koolitusel „Õppeprotsessi juhtimine digiajastul" Tallinnas.

Reedel, 30. mail Maasikmarjarühmas algusega kell 9.00 koolisaatmispäev; kell 16.00 lõpupidu.

Pühapäeval, 1. juunil kell 11.00-14.00 osaletakse Põltsamaa lossihoovis lastekaitsepäeval.

Reedel, 30. mail kell 18.00 Tantsu-ja moekool FACE kevadkontsert.

Kolmapäeval, 28. mail kell 14.00 konsultatsioon uutele õpilastele.

Kolmapäeval, 28. mail kell 11.00 muusikakoolis kontsert PÜG-i 1. klassidele.

Kolmapäeval, 28. mail kell14.00 konsultatsioon uutele õpilastele.

Neljapäeval, 29. mail kell 10.30-16.00 osalevad õpetajad Tartus Elleri-koolis toimuval koolitusel „Tänapäeva laps huvikoolis".

Neljapäeval, 29. mail kell 14.00 konsultatsioon uutele õpilastele.

Reedel, 30. mail kell15.00 aktus 2.-6. ja 8. klassi õpilastele.

Esmaspäeval, 2.juunil kell 14.00 konsultatsioon uutele õpilastele.

Teisipäeval, 3.juunil kell 14.00 vastuvõtukatsed uutele õpilastele

20. maist 5. juunini kunstikooli VI lennu lõputööde näitus MEe KUUES Kesk-Eesti kunstigaleriis pART

10. maist 26. juunini kunstiseltsi näitus „Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Skrunda kultuurimajas / mõisas.

28. maist 1. augustini II, III kursuse- ja I tasemetööde näitus kunstikoolis.

Neljapäeval, 29. mail algusega kell 19.00 on FILMIÕHTU: norra põnevusfilm „Kadumise järjekorras".

29. maini on konverentsi- ja näitusesaalis Märjamaa harrastuskunstnik Ants Nisumaa loodusmaalide näitus.

31. maini on lugemissaalis raamatunäitus „Lillede kuninganna – roos". Näitusel on välja pandud raamatuid roosidest alates roosikasvatusest ja -sortidest kuni tunde- ja mõttehetkedeni.

31. maini on fuajee vitriinides raamatunäitus "Aiakunst". Näitusel on välja pandud raamatuid aiataimedest,  rajatistest, mööblist aiavalgustuseni.

10. juunini on kojulaenutusosakonnas liikumisaastale pühendatud raamatunäitus „Liikumisharrastus elustiiliks".  Näitusel on välja pandud raamatud soovituste ja nõuannetega tervisesportlastele.

Põltsamaa Käsiteokoda

15. maist 11. juunini E-R 10-17 käsiteokoja kangakudumisringi näitus "Kanga lummuses"

Näitusel saab näha 2013. aastal valminud töid, juhendaja Vivika Sopp ( Kango tekstiil OÜ).

Oma töid näitavad: Katre Arula, Kersti Pook, Tiia Meitus, Kairi Kukk, Anne Mägisoo, Külli Kivisild, Merilin Sirel.

Hooldustöötaja Anu Terep 22.05.-12.06.

Päevakeskuse perenaine Anne Kurvits õppepuhkusel 28.05.