Kolmapäeval, 4. juunil Eesti lipp 130 pidustused Põltsamaal (lisainformatsioon: https://poltsamaa.kovtp.ee/uldinfo)

Neljapäeval, 5. juunil külastab Põltsamaad Vabadusvõitlejate Tallinna Ühendus

Neljapäeval, 5. juunil kell 16.00 linnavolikogu arengu- ja ettevõtluskomisjoni koosolek

2.-4. juunini osalevad 10c kl õpilased 3-päevasel "Kaitse end ja aita teist" laagris.

Teisipäeval, 3. juunil 5. kl õpilastele ajalooline õppepäev. Teema Eesti lipu õmblemine Põltsamaal.

Kolmapäeval, 4. juunil Eesti lipu 130. aastapäeva tähistamine - aktus, rongkäik ja konverents.

Kolmapäeval, 4. juunil kooliaasta lõpetamise puhul noortepidu.

Neljapäeval, 5. juunil direktori vastuvõtt parimatele õpilastele.

Neljapäeval, 12. juunil linnapea vastuvõtt parimatele õpilastele.

Kolmapäeval, 18. juunil kell 17.00 9. KLASSIDE LÕPUAKTUS.

Neljapäeval, 19. juunil kell 17.00 12. KLASSIDE LÕPUAKTUS

Lasteaed Mari

Maasikmarjarühmas 2- 6. juunini suvine looduslaager „Kodukant õpetab"; nädala jooksul külastatakse Jõgeva- ja Järvamaa erinevaid loodus- ja kultuuriobjekte.

Kolmapäeval, 4. juunil osalevad direktor T. Kaeramaa ja õpetaja H. Miller Tartu Ülikoolis konverentsil „Väärtuskasvatus kodus ja lasteaias".

Neljapäeval, 5. juunil pedagoogiline nõupidamine.

Kolmapäeval, 4. juunil kell 12.00 Eesti Lipu Seltsi konverents-aktus.

• Tõnu Tannberg "Eesti ühiskond 19.sajandi viimasel veerandil"
  • Küllo Arjakas "Eesti lipu lugu läbi ajastute"
  • Trivimi Velliste ja Urmas Saard "Eesti Lipu Selts-eesmärk ja mõte"
  • Musitseerivad Põltsamaa noored

Esmaspäeval, 2. juunil kell 14.00 konsultatsioon uutele õpilastele.

Teisipäeval, 3. juunil kell 14.00 vastuvõtukatsed uutele õpilastele

Reedel, 6. juunil kell 10.30 osalevad õpetajad Tartus Elleri-koolis jätkukoolitusel „Tänapäeva laps huvikoolis".

Laupäeval, 7. juunil kell 11.00 osalevad keelpilliõpetajad aastakonverentsil ja koolitusel Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

20. maist 5. juunini kunstikooli VI lennu lõputööde näitus MEe KUUES Kesk-Eesti kunstigaleriis pART.

10. maist 26. juunini kunstiseltsi näitus „Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Skrunda kultuurimajas / mõisas.

28. maist 1. augustini II, III kursuse- ja I tasemetööde näitus kunstikoolis.

6. juunil kell 16.00 Tõnis Laanemaa aktinäituse avamine Kesk-Eesti kunstigaleriis pART.

10. juunini on kojulaenutusosakonnas liikumisaastale pühendatud raamatunäitus „Liikumisharrastus elustiiliks".  Näitusel on välja pandud raamatud soovituste ja nõuannetega tervisesportlastele.

16. juunini on fuajee vitriinides raamatunäitus "Eest lipp 130". Näitusel on välja pandud trükiseid Eesti lipu ja rahvusvärvide saamisloost.

30. juunini on lugemissaalis raamatunäitus "Muinasaja- ja kodu-uurija Oskar Raudmets – 100". Oskar Raudmets tegutses aastatel 1988-1990 Põltsamaal. Ta avastas Põltsamaa ümbruses 29 muinasasulakohta ja 8 kultusekivi.

Põltsamaa Käsiteokoda

15. maist 11. juunini E-R 10-17 Käsiteokoja kangakudumisringi näitus "Kanga lummuses". Näitusel saab näha 2013. aastal valminud töid, juhendaja Vivika Sopp ( Kango tekstiil OÜ). Oma töid näitavad: Katre Arula, Kersti Pook, Tiia Meitus, Kairi Kukk, Anne Mägisoo, Külli Kivisild, Merilin Sirel.

Hooldustöötaja Anu Terep 22.05.-10.06.