Esmaspäeval, 7. juulil kell 9.00 linnavalitsuse istung

SUVEVAHEAEG 6. JUUNI- 31. AUGUST

Galeriis Põltsamaa muuseumi näitus „Minu Eesti lipp".

8.-12. juulini võtavad muusikakooli viiuliõpilased ja -õpetajad osa keelpillilaagrist Värskas.

8.-12. juulini võtavad klarnetiõpilased osa klarnetilaagrist Elvas.

13.-18. juulini toimub muusikakoolis Noorte Puhkpillimängijate 21.suvekool.

Neljapäeval, 17. juulil kell 19.00 algab suvekooli ansamblite ja Hollandi puhkpilliorkestri "Woodwins Philips Symphony Orchestra" ühiskontsert Põltsamaa kirikus.

Reedel, 18. juulil kell 16.00 toimub suvekooli puhkpilliorkestri ja ansamblite kontsert Põltsamaa Kultuurikeskuses.

28. mai – 1. aug II, III kursuse- ja I tasemetööde näitus Kunstikoolis.

6. juuni - 7. juuli Tõnis Laanemaa aktinäitus AEGRUUM  Kesk-Eesti kunstigaleriis pART.

12. - 14. juuli VABANEMISE LAAGER / jooga + maal / Algus laupäeval, 12. juulil kell 10 KUNSTIKOOLIS.

8. - 31. juuli Ülle Ottokar, Andra Kirna näitus PORTRAFITY Kesk-Eesti kunstigaleriis pART.

Juulikuu lõpuni Kunstiseltsi näitus  XV - XIX saj. K O O P I A D  Kamari rahvamajas

Põltsamaa Muuseum

Põltsamaa Muuseumi vahendusel on Veinikeldri kõrval paiknevas näitusesaalis 20. juulini näitus „Kaks aega. Kaks piiri", mis tutvustab Eesti Vabariigi I iseseisvusperioodi kaitserajatisi, nn Laidoneri liini Narva jõe ümbruses. Näituse kuraatorid on Monika Eensalu, Oliver Orro ja Robert Treufeldt.

24. juulini on konverentsi- ja näitusesaalis Paberimuuseumi rändnäitus „Arhitektuur paberis ja paberist". Näitus tutvustab arhitektuuriga seotud ruumilisi raamatuid kaasaja paberiinseneridelt ja -kunstnikelt. Näituse eksponaadid tutvustavad maailma arhitektuuripärandit ja kaasaja arhitektuuri makettidena, samuti on näha teemaga seotud kunstnikuraamatuid.

31. juulini on fuajee vitriinides miniraamatute näitus „Väikesed küll, aga ikkagi raamatud". Näitusel on välja pandud väga väikesed raamatud, mille lehekülje mõõtmed ei ületa sadat millimeetrit. Raamatute temaatika on lai: ilukirjandus, sport, geograafia, keeleteadus, kunst, usuteadus jne. Näha saab ka Eestis väljaantud kõige väiksemaid raamatuid.

31. juulini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus „Ameerika kirjanik ja ajakirjanik Ernest Hemingway - 115". Näitusel on välja pandud raamatuid tema elust ja loomingust.

31. juulini on lugemissaalis raamatunäitus „Rahvaluule- ja keeleteadlane Jakob Hurt - 175".  Hurda peateened on eesti rahvaluule kogumine ja teadusliku publitseerimise algatamine. Ise alustas ta kogumist 1860, saanud äratust kodukohast ja „Kalevipojast". 1863. a. ilmus esimene publikatsioon - muistendiraamatuke. Kavatsetud rahvalauluväljaannete sarjast ilmusid esimesena „Vana Kannel" I ja II. „Setukeste laulud" I–III kuuluvad üldtiitli „Monumenta Estoniae antiquae" alla.

Registripidaja Liia Ots 25.06.-11.07.

Sotsiaaltööspetsialist Kaia Sarap 25.06.-20.07.

Ehitusnõunik Kersti Viggor 25.06.-21.07.

Majandusnõuniku spetsialist Loreida Küppas 30.06.-20.07.

Raamatupidamisosakonna juhataja/ pearaamatupidaja Sille Epro 30.06.-20.07.

Majandusnõunik Maimu Kelder 30.06.-03.08.

Haridus- ja kultuurinõunik Kadri Suni 30.06.-03.08.

Kalmistuvaht Madis Roio 30.06.-20.07.

Hooldustöötaja Maire Laan 30.06.-01.08.

Päevakeskuse perenaine Anne Kurvits 30.06.-20.07.

Õigusnõunik Janne Salu 07.07.-13.07.

Järelevalvespetsialist Tiit Vaher 07.07.-04.08.