Kolmapäeval, 4. septembril kell 9.00 linnavalitsuse istung.

Esmaspäeval, 2. septembril tähistatakse tarkusepäeva, toimub asfaldijoonistuste joonistamine.

Teisipäeval, 3. septembril osalevad direktor T. Kaeramaa ja õppealajuhataja A. Kreitsman keskkonnahariduse infopäeval Jõgeval.

Reedel, 6. septembril tähistatakse vanavanematepäeva.

Pühapäeval, 8. septembril osaleb personal näidendiga maakondlikul turvalisuse ja ohutuse päeval.

Esmaspäeval, 2. septembril kell 13.30 direktori vastuvõtt töötajatele uue õppeaasta alguse puhul.

Teisipäeval, 3. septembril osaleb direktor KIK-i infopäeval Jõgeval.

Kolmapäeval, 4. septembril kell 13.30 toimub uue õppeaasta esimene pedagoogiline nõukogu.

Esmaspäeval, 2. septembril kell 15.00 aktus 1. klassi õpilastele; kell 16.00 aktus 2.-9. klassi õpilastele.

Teisipäeval, 3. septembril kell 15.30 aktus Puurmani osakonnas.

Esmaspäeval, 9. septembril kell 18.00 eelkooli avamine.

15. septembrini kunstikooli noorte kursusetööde (II, IV kursus) näitus kunstikooli koridoris.

Esmaspäeval, 2. septembril kell 14.00 Kunstikooli ava-AKTUS. Kunstiring algab 3. ja 4. septembrist.

Reedel, 6. septembril kell 16.00 Salme Allikhein ja Kaupo Lugus 140 ÕITSEMINE galeriis pART

15. septembrini Toila praktikalaagri tööde näitus kunstikooli maaliklassides.

5. septembrini Leonhard Lapini näitus PROTSESSID - ARHETÜÜPNE VÄRVIÕPETUS galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinäitus „Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

30. septembrini konverentsi- ja näitusesaalis näitus "Marimekko - Soome disainiklassika". Soome rõiva- ja tekstiilibrändi Marimekko näitus tutvustab Marimekko tekstiile ja ajalugu. Rändnäituse on Soome Instituudile koostanud Helsingi Disainimuuseum.

3. septembrist fuajee vitriinides kunstikooli keraamikanäitus.

15. septembrini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus "Üheskoos teel". Näitusel on välja pandud raamatuid lapse arengust ja kasvatusest perekonnas, kuidas oma last arendada, avastada tema andeid ja võimeid, aidata tal õnnelikuks kasvada.

30. septembrini on lugemissaalis raamatunäitus "Põllumajandusteadlane ja sordiaretaja Julius AAMISSEPP (1.IX 1883-19.I 1950) – 130". J. Aamissepp töötas aastatel 1920-1950 Jõgeva Sordiaretusjaamas osakonnajuhatajana.