Esmaspäeval, 12. septembril kell 9.00 linnavalitsuse istung.

Reedel, 16. septembril kell 15.00 linnavolikogu istung.

Esmaspäeval, 12. septembril kell 12.00 Discgolfi kooliraja avamine. E-Piim toetab erinevaid häid ideid ja algatusi, millega muuta lapsepõlv helgemaks mistahes Eestimaa nurgas. Põltsamaa ÜG-i projekt sai toetust laste spordi, huvitegevuse ja vaba aja veetmise võimaluste loomiseks ja parandamiseks. Kõik huvilised on oodatud.

Teisipäeval-kolmapäeval, 13. ja 14. septembril 1.-6. kl pildistamine.

Teisipäeval, 13. septembril polaaruurija Enn Kaupi loengud.

Kolmapäeval, 14. septembril 2. klasside õppepäev Kääpal, õppeprogramm "Puud meie ümber"

Neljapäeval, 15. septembril USA digitaalse kriminalistika spetsialisti külastus. Ingliskeelne loeng küberkaitse õppesuuna õpilastele.

Rühmades jätkuvad muinasjuttude vestmised vanavanemate poolt.

Teisipäeval, 13. septembril sõidavad Männikäbikese ja Pihlamarjakese lapsed KIK-i projekti raames Jääaja Keskusesse. Samal päeval külastab lasteaeda Rajaleidja logopeed.

Kolmapäeval, 14. septembril toimuvad lastevanemate vestlusringid Kastanimunakese ja Pärnaõiekese rühma lastevanematele.

Neljapäeval, 15. septembril osalevad koolieelikute rühmad Eskus piirkonna tervise- ja ohtuspäeval.

Järgmisel nädalal alates esmaspäevast kogume lasteaeda laste poolt kevadel kasvama pandud kõrvitsaid.

Teisipäeval, 13. septembril liikumisõpetaja M. Laanemäe koolitusel „Eelkooliealiste laste mänguline jalgpalliõpetus" Tallinna Ülikoolis; kell 17.00 Pohlamarjarühmas lastevanemate koosolek.

Kolmapäeval, 14. septembril Kibuvitsamarjarühmas KIK-i projekti raames õppeprogrammi „Kodumaa puittaimed" külastus Tartu Ülikooli Botaanikaaias; kell 17.00 Vaarikmarjarühmas lastevanemate koosolek.

Neljapäeval, 15. septembril Vaarikmarjarühmas KIK-i projekti raames õppeprogrammi „Eesti metsloomad ja nende aastaring" külastus Saarel;

Kibuvitsamarjarühm ja Kirsimarjarühma koolieelikud osalevad Põltsamaa piirkonna lasteaedade spordipäeval Esku-Kamari Koolis; kell 17.00 Maasikmarjarühmas lastevanemate koosolek.

Reedel, 16. septembril peakokk J. Uusküla koolitusel „Tervislikumad magustoidud" Järvamaa Kutsehariduskeskuse Põltsamaa õppekohas.

22. augustist 17. septembrini on konverentsisaalis  Eesti taasiseseisvumise 25. aastapäevale pühendatud näitus „Eesti elu XX sajandi I poolel".

4. augustist 17. septembrini fuajee vitriinides keraamikanäitus „Tordi- ja koogialused". Väljas on Põltsamaa Kunstikooli täiskasvanud õpilaste tööd.

1.-30. septembrini on kojulaenutuses näitus „K. A. Hermann-165".

1.-30. septembrini on perioodikasaalis väljapanek Vali Press OÜ trükikojas trükitud koolide almanahhidest.

Teisipäeval, 13. septembril salongiõhtu „Armulugu Antarktikaga", külaline Enn Kaup.

Galeriis Väino Valdmanni fotonäitus "Põltsamaa ajalugu fotodel".

17. ja 18. septembril osaleb õpetaja Kirke Roosaar rahvusvahelisel tšelloõpetajate Suzuki koolitusel Tallinnas.

30. septembrini kunstikooli näitus "Juubeliaasta MAAL Põltsamaast" Põltsamaa Ühisgümnaasiumi väikeses majas.

14. septembrini Merle Meituse näitusmüük RÄNNAK VÄRVIDEMAAILMAS galeriis pART.

Sügiseni saab kunstikoolis näha näitust "KESKAEG" ja VII lennu lõputöid

Kunstiseltsi püsinäitus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL Konvendi saalis

Neljapäeval 15. septembril kell 15 näituse avamine Marian Rõuk KAHE VEE VAHEL galeriis pART

PõltsamaaPäevakeskus

Esmaspäeval, 12. septembril kell 10.00-14.00 avatud pesumaja; kell 10.00- 16.00 koolitus eakatele mootorsõidukijuhtidele.

Teisipäeval, 13. septembril kell 11.00-15.00 kasutatud riiete jagamine.

Neljapäeval, 15. septembril kell 10.00-14.00 avatud pesumaja; kell 11.00-14.30 meeste saun; kell 15.00-18.30 naiste saun

Reedel, 16. septembril kell 11.00-14.30 naiste saun; kell 15.00-18.30 meeste saun.

Duši kasutus E- R kell 10.00-16.00

Etteregisteerimine tel 5860 3580

vanemraamatupidaja Liia Tõnne 05.09.-18.09.