Esmaspäeval, 14. septembril kell 9.00 linnavalitsuse istung.

Teisipäeval, 15. septembril kell 15.00 Põltsamaa Linnavolikogu VIII koosseisu 21. istung Põltsamaa Kultuurikeskuses

Esmaspäeval, 14. septembril Pohlamarjarühmas Alam-Pedja looduskaitseala loodusprogrammi „Uudista ja uuri" külastus; kell 13.45 pedagoogiline nõupidamine.

Teisipäeval, 15. septembril osalevad Pohlamarjarühm ja Kirsimarjarühma koolieelikud Põltsamaa piirkonna koolieelikute spordipäeval Adavere Põhikoolis; Vaarikmarjarühmas kell 17.00 lastevanemate koosolek.

Kolmapäeval, 16. septembril osalevad 6 õpetajat Eesti Lasteaednike Liidu Jõgevamaa liikmeskonna töökoosolekul Jõgeval; kell 17.00 lastevanemate koosolekud Kirsi- ja Pohlamarjarühmas.

Neljapäeval, 17. septembril kell 17.00 Maasikmarjarühmas lastevanemate koosolek.

Reedel, 18. septembril osalevad liikumisõpetaja M. Laanemäe ja õppealajuhataja A. Kreitsman koolituse „Tervise Ilmajaam" lõpukonverentsil Tallinnas.

Seoses vanavanemate päevaga toimuvad vanaemade külaskäigud rühmadesse muinasjutte jutustama.

Lasteaias on matka- ja spordinädal: toimuvad matkad, spordipäevad, teatevõistlused, orienteerumismängud erinevates rühmades. Pähklikese ja Kastanimunakese rühm osaleb piirkondlikul spordipäeval Adaveres.

Teisipäeval, 15. septembril toimub Tõrukese lasteaedade kokkutulek, millel osaleb seitsme lasteaia esindajad vabariigist.

Neljapäeval, 17. septembril sõidavad Kuusekäbikese ja Pähklikese rühmad Parika rappa ning reedel, 18. septembril osalevad Loopres rehepeksupäeval.

Eeloleval nädalal toimub ka evakuatsiooniõppus.

Teisipäeval, 22. septembril kell 10:30 on beebikooli esimene kogunemine Tõrukese saalis.

14.-16. september osalevad 9. kl õpilased õppepäeval Algus Allikast, Endla Looduskaitseala, Norra allikad. KIK-i projekt „Õppepäevad Põltsamaa ÜG-i 1.-12. kl õpilastele".

EELINFO

Teisipäeval, 22. septembril osalevad 7a ja 7c klass õppeprogrammis „"Jäälind „Taevaskoja pärl"", Kiidjärve LK, KIK-i projekt.

Kolmapäeval, 23. septembril osalevad õpilased Maakonna noorte MV krossijooksusul Kuremaal.

Neljapäeval, 24. septembril toimub 1.- 6.kl õpilaste Sügislaat.

Neljapäeval, 24. septembril Gümnasisti päev.

Neljapäeval, 24. septembril 7b kl õppeprogramm „Jäälind „Taevaskoja pärl", Kiidjärve LK, KIK-i projekt.

Neljapäeval, 24. septembril Haridus- ja Teadusministeeriumi üldharidusosakond tutvumas PÜG-i toredate uuenduslike tegemistega.

Reedel, 25. septembril Teklipäeva aktus.

23. septembrini kestab Põltsamaa linna teemaliste luuletuste ja fotode kogumise projekt. Teemaks on „Suvi", hiljem oodatakse sügiseteemalisi fotosid ja luuletusi.

Septembrikuu lõpuni on õpilastel võimalus osaleda jutuvõistluses „Minu muusika".

Kodulaenutuse osakonnas on vaadata näitus Bernard Kangro – 105.

Tuntud eesti luuletaja ja kirjaniku 105. sünniaastapäevale pühendatud näitusel on väljas valik luulekogusid ja proosat.

Fuajee vitriinis on näitus Põltsamaalt spordimaailma tippu.

4.–16. augustini k.a. toimus Lyonis suurim staadionitel peetav kergejõustikuvõistlus maailmas, millest võttis osa üle 8000 sportlase 103 riigist. See oli kergejõustikuveteranide MM, kus M75 vanuseklassis osales ka põltsamaalane Juhan Tennasilm. Ta ei käinud võistlusel "kogemusi saamas", vaid võitis kuldmedali kaugushüppes, pronksmedali 100 m jooksus, 4. koha 200 m jooksus ja 5. koha 80 m tõkkejooksus. Neid medaleid koos Eestis hiljuti võidetutega saab raamatukogus vaadata.

Lugemissaalis ootab uudistamist näitus Põltsamaa - mu kodulinn!

Põltsamaa linn pälvis Jõgevamaa kauneima omavalitsusena president Toomas Hendrik Ilveselt kodukaunistamise aasta-auhinna. Seoses sellega on välja pandud pildid ja raamatud meie rikka ajalooga linnast.

Põltsamaa Kultuurikeskuse galeriis Võisiku Kodu Vaibakoja näitus (juhendaja Ly Sepri). Võimalus osta meeldiv vaip!

Kolmapäeval, 23. septembril kell 17.00 Kontsert „Muusika Eestimaal". Esinevad Mati Turi (tenor) ja Martti Raide (klaver). Kavas Eespere, Beethoven, Wolf, Tormis, Medtner, Uusberg, Sibelius.

Kuni 30. septembrini näitus TRR-420 featuring Åke Grützelius, Tapio Haapala , Reijo Kärkkäinen, Riikka Viinikanoja  Soome, Åke Grützelius  Rootsi.

Kuni 15. oktoobrini kunstikooli näitus PÜGi väikses majas.

Kunstiseltsi püsinäitus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL Konvendi saalis.

Põltsamaa Päevakeskus

Esmaspäev,  14. september 2015

10.00 - 12.00              Avatud pesumaja

Teisipäev, 15. september 2015

11.00 - 15.00              Kasutatud riiete jagamine

Neljapäev, 17. september 2015

11.00                           Laulmine

11.00 - 18.30              SAUN

11.00 - 14.30   Meeste saun

15.00 - 18.30   Naiste saun

Reede, 18. september  2015

11.00 - 18.30              SAUN

11.00 - 14.30  Naiste  saun

15.00 - 18.30  Meeste saun

Lisainfo: Anne Kurvits (tel 5860 3580)

Linnapea Jaan Aiaots 11.09.-14.09.

Vanemraamatupidaja Liia Tõnne 07.09.-20.09.

Maanõunik Gerli Aimla õppepuhkusel 16.09

IT-spetsialist Siim Sild 15.09.-30.09.