Esmaspäeval, 21. septembril kell 9.00 linnavalitsuse istung.

Kolmapäeval, 23. septembril 15.00 linnavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolek linnavalitsuse nõupidamiste ruumis.

Esmaspäeval, 21. septembril Kibuvitsamarjarühmas Elistvere Loomapargi loodusprogrammi „Loomalapsed" külastus.

Teisipäeval, 22. septembril Pihlamarjarühmas kell 16.30 ja Kibuvitsamarjarühmas kell 17.00 lasteavanemate koosolekud.

Kolmapäeval, 23. septembril õpetajad A. Meri, E. Kulp ja H. Miller koolitusel „Tervisekasvatus koolieelses eas" Jõgeval.

Neljapäeval, 24. septembril kell 10.00 Kirsimarjarühmas päästeameti  õpitund „Tulest targem".

Reedel, 25. septembril kell 11.00 beebikooli esimene kokkusaamine.

Alates esmaspäevast, 21. septembrist kuni mihklipäevani, kogutakse lasteaias kõrvitsaid (ka peete, kaalikaid ja porgandeid) loomaaia loomadele.

Teisipäeval, 22. septembril kell 10:30 on beebikooli esimene kogunemine Tõrukese saalis.

Teisipäeval, 29. septembril tähistab lasteaed mihklipäeva suure mihklilaadaga algusega kell 16.30 lasteaia õues.

Teisipäeval, 22. septembril osalevad 7a ja 7c klass õppeprogrammis „"Jäälind „Taevaskoja pärl"", Kiidjärve LK, KIK-i projekt; kell 9.50 Lille tn koolimajas Lugemispesa avamine Erasmus + projekti „Childrenś Literature" raames.

Kolmapäeval, 23. septembril osalevad õpilased Maakonna noorte MV krossijooksusul Kuremaal.

Neljapäeval, 24. septembril toimub 1.- 6kl õpilaste sügislaat; gümnasisti päev; 7b kl õppeprogramm „Jäälind „Taevaskoja pärl", Kiidjärve LK, KIK-i projekt; Haridus- ja Teadusministeeriumi üldharidusosakond tutvumas PÜG-i toredate uuenduslike tegemistega.

Reedel, 25. septembril Teklipäeva aktus.

EELINFO

Esmaspäeval, 28. septembril osaleb 12b kl RMK metsaviktoriini auhinnaprogrammis „Maa, mis tõuseb merest", Nõva looduskeskuses.

Teisipäeval, 29. septembril osalevad 8a ja 8b kl ning 30. septembril 8c kl õppeprogrammis „Seened ja samblikud", Kauksi Looduskeskuses, KIK-i projekt.

29. septembri – 4. oktoober Erasmus + projekti „Children´s literatuure" raames projektikohtumine Türgis, osalevad 2 õpetajat, direktor ja projektijuht.

Kolmapäeval, 30. septembril osalevad 8c kl õpilased õppeprogrammis „Seened ja samblikud", Kauksi LK, KIK-i projekti „Õppepäevad Põltsamaa ÜG-i 1.-12. kl õpilastele" raames.

Neljapäeval, 1. oktoobril rahvusvahelise muusikapäeva raames kontsert, esinevad PÜG-i puhkpilliorkester, bändid, solistid.

Reedel, 2. oktoobril 4a ja b kl õppeprogramm AHHAA!?- ilmaruum; Tartu AHHAA Teaduskeskuses KIK-i projekt.

Esmaspäeval, 5. oktoobril õpetajate päeva tähistamine.

Kestab Põltsamaa linna teemaliste luuletuste ja fotode kogumise projekt. 23. septembrini on teemaks „Suvi", hiljem oodatakse sügiseteemalisi fotosid ja luuletusi.

Septembrikuu lõpuni on õpilastel võimalus osaleda jutuvõistluses „Minu muusika".

Kodulaenutuse osakonnas on vaadata näitus Bernard Kangro – 105. Tuntud eesti luuletaja ja kirjaniku 105. sünniaastapäevale pühendatud näitusel on väljas valik luulekogusid ja proosat.

Lugemissaalis ootab uudistamist näitus Põltsamaa - mu kodulinn! Põltsamaa linn pälvis Jõgevamaa kauneima omavalitsusena president Toomas Hendrik Ilveselt kodukaunistamise aasta-auhinna. Seoses sellega on välja pandud pildid ja raamatud meie rikka ajalooga linnast.

Fuajee vitriinis saab näha Valli Lember-Bogatkina illustreeritud lasteraamatuid.

17. septembrist-7. oktoobrini on konverentsisaalis avatud Valli Lember-Bogatkina maalide näitus „Nii see on".

Neljapäeval, 24. septembril kell 17.15 algaval salongiõhtul räägib oma elust ja loomingust Valli Lember-Bogatkina.

Põltsamaa Kultuurikeskuse galeriis näitus „Linnupuurid" arhitekt Ott Puuraid.

Kolmapäeval, 23. septembril kell 17.00 Kontsert „Muusika Eestimaal". Esinevad Mati Turi (tenor) ja Martti Raide (klaver). Kavas Eespere, Beethoven, Wolf, Tormis, Medtner, Uusberg, Sibelius. Piletid 2€/4€.

25. - 26. septembrini võtavad klaveriõpetajad Õie Aruoja ja Taimi Geraštšenko osa klaveri sügiskoolist Tartus.

Esmaspäeval, 28. septembril kell 17.00 toimub kontsert „Elav muusikaajalugu" Põltsamaa lossi konvendi saalis. Esinevad Jose Antonio Page Ramirez (trompet), Tõnis Kaumann (bariton) ja Kiili vanamuusikaansambel. Piletid 3 €, muusikakoolide õpilastele tasuta.

Kuni 30. Septembrini näitus TRR-420 featuring Åke Grützelius Tapio Haapala , Reijo Kärkkäinen, Riikka Viinikanoja  Soome, Åke Grützelius  Rootsi.

Kuni 15. oktoobrini kunstikooli näitus PÜGi väikses majas.

Kunstiseltsi püsinäitus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL Konvendi saalis.

Pühapäeval, 27. septembril kell 14.00 Kunstiseltsi aastakoosolek Kamaris.

Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus

22. september - 1. oktoober on Jõgeva Maakonna Keskraamatukogus lasteosakonnas üleval Noorsootöö mõju ja noorsootöötaja kutse väärtustamise rändnäitus.

Näitus tutvustab noorsootöö rolli ühiskonnas. Fotodel on näha milliseid väärtusi, kogemusi ja oskusi on noored läbi noorsootöö saanud. Fotod on valminud 2014 aasta noorsootöö nädala fotokampaania raames.

Raamatupidamisosakonna juhataja/ pearaamatupidaja Sille Epro 21.09.-27.09.

Maanõunik Gerli Aimla õppepuhkusel 21.09; 24.09.-25.09.

IT-spetsialist Siim Sild 15.09.-30.09.