Esmaspäeval, 23. septembril kell 09.00 linnavalitsuse istung.

25. ja 26. septembril ESTLATRUS piiriülese koostööprojekti raames partnerite kohtumine Põltsamaal, osalevad projektipartnerid Pihkvast, Tartust ja Valmierast.

Neljapäeval, 26. septembril gümnasistipäev - katsed ja võistlused 10. kl õpilastele.

Reedel, 27. septembril teklipäev - pidulik aktus gümnasistidele.

Lasteaias on puu- ja köögiviljade söömise teavituse „Sööme ära" raames õunanädal.

Esmaspäeval, 23. septembril kell 17.00 lastevanemate koosolek Kibuvitsamarjarühmas.

Reedel, 27. septembril osaleb Maasikmarjarühm rehepeksupäeval Loopres.

Esmaspäeval, 23. septembril kell 17:00 toimuvad vestlusringid lastevanematega 2. ja 3. rühmas, 5.rühm läheb matkale.

Kolmapäeval, 25. septembril sõidavad koolieelikud Eesti Piimandusmuuseumi, 4. ja 5.rühmal on vestlusring lastevanematega algusega kell 16.30.

Reedel, 27. septembril sõidavad 2. ja 6. rühm Loopresse vanaaegset rehepeksu ja hobuseid vaatama; 8. rühm läheb koos vanematega rabamatkale.

Esmaspäeval, 30. septembril oodatakse lasteaeda beebisid ja koduseid väikelapsi, et teha algust beebikooliga. Võimalik on vanemail valida kahe kellaaja vahel, kell 11.00 või 13.00.

6. septembrist 1. oktoobrini Salme Allikhein ja Kaupo Lugus ÕITSEMINE 140 Kesk-Eesti kunstigaleriis pART.

3. septembrist 30. septembrini savikoja KERAAMIKA näitus raamatukogus.

4. septembrist  4. oktoobrini kultuurikeskuses Kaupo Lugus näitus PÕLTSAMAA SILLAD. Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

Galeriis avatud Kaupo Luguse maalinäitus PÕLTSAMAA SILLAD.

Reedel, 27. septemberil kell 14.00 Rahvusvahelisele eakate päevale pühendatud PÄRASTLÕUNA. Päevakohased tervitused. Väike kontsert. Tass kohvi.

Neljapäeval, 26. septembril algusega kell 17.15 toimub konverentsi- ja näitusesaalis kohtumine raamatu "Minu Keenia" autori Janika Tammega.

28. septembrini konverentsi- ja näitusesaalis näitus "Marimekko Soome disainiklassika". Soome rõiva- ja tekstiilibrändi Marimekko näitus tutvustab Marimekko tekstiile ja ajalugu. Rändnäituse on Soome Instituudile koostanud Helsingi Disainimuuseum.

30. septembrini fuajee vitriinides kunstikooli savikoja keraamikanäitus.

30. septembrini on lugemissaalis raamatunäitus "Põllumajandusteadlane ja sordiaretaja Julius AAMISSEPP (1.IX 1883-19.I 1950) – 130". J. Aamissepp töötas aastatel 1920-1950 Jõgeva Sordiaretusjaamas osakonnajuhatajana.

30. septembrini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus "Ilu ja tervis köögiviljadest". Näitusel on välja pandud raamatuid tervislikust toitumisest.

Sport
28. ja 29. septemberil Põltsamaa FELIXHALLIS Eesti Noorte Karikavõistlused võrkpallis noormeestele vanus U-20, tsooniturniir. Osalevad Põltsamaa Spordikool, Premium 7/ Salva Tartu, Valga VK Viktooria, Hiiumaa VK, Oru Põhikool. Mängude algus 28. septembril kell 12.00 ja 29. septembril kell 10.00.