Esmaspäeval, 20. jaanuaril kell 9.00 linnavalitsuse istung.

Teisipäeval, 21. jaanuaril kell 16.00 linnavolikogu eestseisuse koosolek.

Neljapäeval, 23. jaanuaril kell 11.00 osaleb linnapea Jaan Aiaots I klasside aabitsapeol PÜGis.

Esmaspäeval ja teisipäeval, 20. ja 21. jaanuariltoimub õpetajatele Samsungi digitaalse klassi kasutamise koolitus.

Neljapäeval,  23. jaanuaril toimub AABITSAPIDU. I klassidel on tähed selged! Peame pidu, sest aabits on õpitud ja läbi saanud!

Reedel, 24. jaanuaril osalevad gümnaasiumiastme õpilased maakonna inglise keele olümpiaadil.

Laupäeval, 25. jaanuaril osalevad õpilased maakonna matemaatika olümpiaadil.

27.-31. jaanuarini muusikanädal: loeng-kontserdid, kohtumine noorte muusikutega, kooli puhkpilliorkestri kontsert, muusikaklassi kontsert-arvestus ja topsi-muusika töötoad ehk cup-games

(Muusikanädala projekti toetab Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp)

Teisipäeval, 21. jaanuaril sõidavad Kastanimunakese ja Kaseurvakese lapsed Lustiverre metsloomade toitmisalale, et viia sinna sügisel korjatud tammetõrud ning veeta hommikupoolik metsas tutvumaks erinevate jälgedega lumel.

Kolmapäeval, 22. jaanuaril on metsas Vahtraninakese ja Pähklikese rühma lapsed. Tegevused toimuvad KIK-i projekti vahenditest.

Kolmapäeval toimub õpetajatele Arvumaailma koolitus lasteaias.

Neljapäeval, 23. jaanuaril osalevad õpetajad Marje Heiskonen ja Tiia Vaher PÜGis aabitsapeol.

Teisipäeval, 21. jaanuaril on õppealajuhataja Annika Kreitsman Maanteeameti projektikoolitusel Tartus.

Neljapäeval, 23. jaanuaril osalevad 5 õpetajat külalistena PÜG-s I klasside aabitsapeol;

direktor Tiia Kaeramaa ja õpetaja Tuuli Jukk osalevad rahvusvaheliste koostöö võimaluste infopäeval Paides;

Pihlamarjarühmas lastevanemate koosolek kell 16.45 ja kell 16.45- 17.30 on rühmavahetusõhtu.

Reedel, 24. jaanuaril toimub riskianalüüsi töögrupi koosolek.

Eesti vaimse kultuuripärandi rändnäitus „Pärand elab".

Esmaspäeval, 20. jaanuaril kell 16.00 esinevad muusikakooli saalis Marju Villak(viiul), Karolina Normak (viiul) ja Veronika Tamm (klaver). Tasuta.

Teisipäeval ja kolmapäeval, 21. ja 22. jaanuaril võtavad õpetajad Teele Vihmann ja Urmas Mägi osa muusikakoolide võrgustikuseminarist Kubijal.

Kolmapäeval, 22. jaanuaril kell 17.30  FLÖÖDIÕHTU, esinevad Põltsamaa Muusikakooli õpilased ja õpetajad.

Laupäeval,  25. jaanuaril kell 10.30 osaleb õpetaja Hiie Taks Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu üldkogul Tallinnas.

Laupäeval, 25. jaanuaril kell 11.00 osaleb õpetaja Helle Mõts akordioniõpetajate koolitusel Tallinnas.

Kolmapäeval, 29. jaanuaril kell 17.00 KONTSERT: esinevad Marcel Johannes Kits (tšello), Robert Traksmann (viiul), Rasmus Andreas Raide (klaver).

4. – 31. jaanuarini Mirjam Mölder-Mikfelti aktimaalide ülevaatenäitus galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinäitus „Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

3.-30. jaanuarini on konverentsi- ja näitusesaalis Priit Koppeli karikatuuride näitus.

2.-31. jaanuarini on fuajee vitriinides näitus "Endisaegsed mänguasjad". Näitusel on välja pandud lastemänguasjad eelmisest sajandist.

2.-31. jaanuarini on lugemissaalis raamatunäitus"Mats Mõtslane (õieti Mart Kiirats) (6.I 1884/25.XII 1883-16.XI 1956) – 130". Näitus tutvustab prosaisti, kes aastail 1911-1918 elas ja töötas põllumehe ja möldrina Jõgevamaal Vaimastveres Rohe külas ja 1918-26 Kudina vallas. Omal ajal menukas esikteos "Kraavitajad" (1906) käsitleb külakoolmeistrist rahvavalgustaja käekäiku.

Linnamajandusosakonna juhataja/abilinnapea Sven Lass06.01.-31.01.

IT-spetsialist Siim Sild 20.01.-26.01.

Päevakeskuse perenaine Anne Kurvits õppepuhkusel 22.01.