Põltsamaa linna 40. nädala eelinfo

Esmaspäeval, 30. septembril kell 09.00 linnavalitsuse istung.

Neljapäeval, 3. oktoobril kell 15.00 linnavalitsuse istung.

Neljapäeval, 3. oktoobril toimub õpetajate päeva puhul õpetajate pidulik vastuvõtt.

Põltsamaa Ühisgümnaasium

Teisipäeval, 8. oktoobril klassiõpetajate jätkukoolitus "Loovus ja IKT"  Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Õppiv Tiiger 2008-2013" raames.

Reedel, 4. oktoobril õpetajate päeva tähistamine. Õpetajaid asendavad 11. ja 12. klassi õpilased.

7. oktoobrist  11. oktoobrini leivanädal erinevate tegevustega.

Lasteaed MARI
Lasteaias on sibulanädal.

Esmaspäeval, 30. septembril kell 16.30 algab ülelasteaialine mihklilaat.

Teisipäeval, 1. oktoobril kell 11.30 beebikooli esimene kokkusaamine.
Kell 15.30 Nipitiri lasteteatri etendus „Kapsamamma võluaed".

Kolmapäeval, 2. oktoobril kell 16.30 hoolekogu koosolek.

Laupäeval, 5. oktoobril osaleb Jõgevamaa „Aasta lasteaiaõpetaja 2013" tiitliga pälvitud vanempedagoog Eve Järviste Tartus Vanemuise kontserdimajas Aasta Õpetaja auhinnagalal „Eestimaa õpib ja tänab".

Põltsamaa Lasteaed Tõruke
Esmaspäeval, 30. septembril oodatakse lasteaeda beebisid ja koduseid väikelapsi, et teha algust beebikooliga. Võimalik on vanemail valida kahe kellaaja vahel, kell 11.00 või 13.00.
Õhtul toimub lasteaia õuel mihklilaat.

Kolmapäeval, 2. oktoobril kohtuvad Pähklikese rühma lapsed jahimeestega.

Neljapäeval, 3. oktoobril sõidavad Kaseurvakese ja Kastanimunakese lapsed Eesti Põllumajandusmuuseumi. Grupp Tõrukese töötajaid külastavad Ülenurme lasteaeda. Õhtul osalevad õpetajad linnapea vastuvõtul.

Reedel, 4. oktoobril toimub õpetajate päeva pidulik vastuvõtt lasteaia teenindavale personalile.

Põltsamaa Muusikakool
Teisipäeval, 01. oktoobril kell 16.00 rahvusvahelise muusikapäeva kontsert, esinevad Elleri Muusikakooli õpilased.

Neljapäeval, 03. oktoobril kell12.00-16.40 õpetajate päev.

Põltsamaa Kunstikool
6. septembrist  1. oktoobrini Salme Allikhein ja Kaupo Lugus ÕITSEMINE 140 Kesk-Eesti kunstigaleriis pART.

4. septembrist 4. oktoobrini kultuurikeskuses Kaupo Lugus näitus PÕLTSAMAA SILLAD.

Teisipäeval, 1. oktoobril kell 16.00 Tarrvi Laamanni isikunäituse avamine galeriis pART.

Laupäeval, 5. oktoobril kell 14.00 raamatukogus reisinäitus ROOMA IV.

1. oktoobrist 24. oktoobrini Kunstiseltsi graafikanäitus LÄBI AJA Jõgeva Kultuurikeskuses.

Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

Põltsamaa Kultuurikeskus
Galeriis avatud Kaupo Luguse maalinäitus "Põltsamaa sillad".

Laupäeval, 5. oktoobril kell 13.00 Seto Seltsi Kullakõsõ lõpupidu.

Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu
Neljapäeval, 3. oktoobril algusega kell 19.00 toimub konverentsi- ja näitusesaalis filmiõhtu "Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha".

Laupäeval, 5. oktoobril kell 14.00 avatakse konverentsi- ja näitusesaalis Põltsamaa Kunstiseltsi näitus "Rooma IV. Maalid ja fotod".

SA Põltsamaa Sport

Laupäeval, 05. oktoobrilkell 17.00 Felixhall Schenker Liiga võrkpallis Tartu Bigbank - Võru Danpower/Noortekoondis.

Ametiasutuse teenistujate puhkused
Sotsiaaltööspetsialist Kaia Sarap 30.09.-10.10.