Esmaspäeval, 12. oktoobril kell 9.00 linnavalitsuse istung.

Teisipäeval, 13. oktoobril kell 16.00 linnavolikogu eestseisuse koosolek.

Esmaspäeval, 12. oktoobril toimub Täiskasvanud Õppija nädala raames „Avasta end!" nõustamiskoolitus õpetajatele.

Teisipäeval, 13. oktoobril muusikaline sügishommik Kibuvitsa- ja Vaarikmarjarühmas.

Kolmapäeval, 14. oktoobril muusikaline sügishommik Maasik- ja Pihlamarjarühmas.

Neljapäeval, 15. oktoobril muusikaline sügishommik Kirsi- ja Pohlamarjarühmas; kell 17.00 Täiskasvanud Õppija nädala raames infotund lastevanematele „Õige aeg on õppida!".

Lasteaias on leivanädal.

Tõrukeses jätkuvad leiva- ja piimanädala tegevused.

Teisipäeval, 13. oktoobril toimub Kuusekäbikese rühmas Päästeameti õppetegevus „Tulest targem", pärast seda minnakse ekskursioonile Felixisse.

Neljapäeval, 15. oktoobril külastab lasteaeda Rajaleidja keskuse logopeed. Pärnaõiekese rühm on õppekäigul kaupluses.

Esmaspäeval, 12. oktoober toimub 6. klassidele karjääripäeva mälumäng.

Reedel, 16. oktoober Karjääripäev, mille raames toimub karjäärilaat, kus tutvustavad oma tegemisi 11 kooli ja organisatsiooni üle Eesti, õpilastel on võimalik osaleda töötubades.; Tehnikaülikooli Akadeemilise Meeskoori kontserdid kell 11.00 ja 12.15.

17.-25. oktoober SÜGISVAHEAEG

Esmaspäeval, 19. oktoobril tutvustatakse PÜG-i digiklassi ja tehnoloogiaklassi kasutamise võimalusi õppetöös Järvamaa koolide õpetajatele.

8.-28. oktoober on konverentsisaalis avatud Epp Katuse maalide näitus „Jalutuskäik värvides ja tunnetes".

Näitus „Islam: iidne, tundmatu, hirmutav" kodulaenutuse osakonnas sündis lugejate ootustest ja huvist. Väljas on meie kogu uuemad raamatud islamist, „Koraan" eesti keeles ja raamatud, mis on abiks „Koraani" tähenduse mõistmisel. Näitusele lisavad silmailu raamatud islamimaade arhitektuurist ja kunstist.

Seoses muusika aastaga pakub raamatukogu lugemissaal võimalust heita pilk raamatutele muusikast ja muusikutest näitusel „Muusikast … lugedes".

Fuajee vitriinis saab näha Valli Lember-Bogatkina illustreeritud lasteraamatuid.

Kestab Põltsamaa linna teemaliste luuletuste ja fotode kogumise projekt. Oodatakse sügiseteemalisi fotosid ja luuletusi.

Põltsamaa Kultuurikeskuse galeriis näitus „Linnupuurid" ja teised majad. Arhitekt Ott Puuraid.

Laupäeval, 17. oktoobril kell 18.00 kontsert Heigo Rosin (löökpillid), Jonas Weitling (löökpillid, Taani). Pääse 5€ ja 3€ (pensionär ja õpilane).

Reedel, 16. oktoobril osalevad Aliis Timm, Johanna Järva ja Kätriin Kabin noorte flöödimängijate konkursil Kõrvekülas.

Laupäeval, 17. oktoobril osalevad Karl Miller (bariton) ja Sten Jõearu (löökpillid) noorte vask- ja löökpillimängijate konkursil Kõrvekülas.

16.-17. oktoobrini võtab muusikakooli direktor Anne Kaus osa Tallinnas toimuvast rahvusvahelisest seminarist „Many students, many pedagogies".

17. ja 18. oktoobril võtavad klaveriõpetajad osa üleriigilise klaveriõpetajate päevade raames toimuvatest meistriklassidest ning klaverikonverentsist Tallinnas.

Oktoobrist teisipäeviti inglise keel, kolmapäeval keraamika, kell 19.00 kunstikoolis.

Kuni 30. november näitus OTHER WORLDS Tšehhi kunstnikud – Josef Cermak, Josef Bubenik, Ekaterina Cermakona galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinäitus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL Konvendi saalis.

Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus

Neljapäeval, 15. oktoobril kell 15.00-17.00 alustab Põltsamaa noortekeskuses Disaini- ja  fotoring. Sihtgrupp põhi-ja keskkoolinoored. Huviring on tasuta!

Disaini- ja fotoring on „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" üks tegevustest. Projekt „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored" avatud taotlusvoorust „Noorte- ja noorsootööorganisatsioonide võime kaasata riskilapsi ja noori on paranenud". Projekti koordineerib Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus.

Programmi viivad üheskoos ellu Haridus- ja Teadusministeerium, Justiitsministeerium ja Sotsiaalministeerium. Programmi rakendusüksuseks on Eesti Noorsootöö Keskus ning partneriks Norra Kohalike Omavalitsuste ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit.

Esmaspäeval, 19. oktoobril kell 14.00 piljardivõistlus.

Kolmapäeval, 21. oktoobril kell 14.00 kokkame midagi maitsvat.

Neljapäeval, 22. oktoobril kell 19:00 filmiõhtu.

Reedel, 23. oktoobril kell 17.30 sisehalli teemaline koosolek.

Põltsamaa Päevakeskus

Esmaspäev, 12. oktoober 2015

10.00- 14.00               Avatud pesumaja

Teisipäev, 13. oktoober 2015

11.00- 15.00               Kasutatud riiete jagamine

13.00                            Vestlusring. Juhendab Marje Aigro

Neljapäev, 15. oktoober 2015

10.00- 14.00               Avatud pesumaja

11.00                            Laulmine. Saateks mängib Valve Saviauk

11.00- 18.30               SAUN

11.00-14.30     Meeste saun

15.00-18.30     Naiste saun

Reede, 16. Oktoober 2015

11.00- 18.30               SAUN

11.00-14.30     Naiste  saun

15.00-18.30      Meeste saun

Lisainfo: Anne Kurvits (tel 5860 3580)

Sotsiaaltööspetsialist Kaia Sarap 28.09.-13.10.

Linnasekretär Tiia Vahter 08.10.-14.10.

Maanõunik Gerli Aimla õppepuhkusel 15.10.-16.10.