Esmaspäeval, 21. oktoobril kell 15.00 linnavalitsuse istung.

19.-27. oktoober on SÜGISVAHEAEG.

Teisipäeval, 22. oktoobril maakonna muusikaõpetajate koolitus Põltsamaa ÜG Lille tn muusikaklassis.

Põltsamaa Lasteaed MARI
Esmaspäeval, 21. oktoobril õpetajaabid H. Schu ja A. Kiens koolitusel „Õpetajaabi roll rühmas" TLÜ Pedagoogilises Seminaris.
Majandusjuhataja K. Piirak osaleb Tartus konverentsil „Mahetoit lasteaias".

Teisipäeval, 22. oktoobril osalevad direktor T. Kaeramaa, õppealajuhataja A. Kreitsman ja majandusjuhataja K. Piirak Luual koolitusel „Personalijuhtimine".
Vanemõpetaja E. Järviste ja õpetaja E. Kulp osalevad koolitusel „Läbipõlemise ennetamine ja vaimse tervise edendamine pedagoogidele" Jõgeval.
Vanemõpetaja I. Toode, õpetajad H. Miller ja M. Püvi osalevad Põltsamaa ÜG -s tuulelohede ja makettide valmistamise õppepäeval.

Neljapäeval, 24. oktoobril õpetaja R. Mikk koolitusel „Võti lapse arendamisse läbi peenmotoorika" TLÜ Pedagoogilises Seminaris.
Õpetaja H. Miller ja vanemõpetaja E. Järviste osalevad Tõrukese lasteaia õppepäeval „Väärtuskavatus Tarkuste Hoidiste abiga" ja „Loodusõpetus loodusraja abiga"
Õpetaja J. Sitsmann 24.-25. oktoobril e-Twinningu koolitusel Tallinnas.

Teisipäeval, 22. oktoobril osaleb Tõrukese meeskond haridusasutuse juhtide meeskondade koolitusel Voorel, lasteaias toimub õpetajatele robootikaalane sisekoolitus.

Neljapäeval, 24. oktoobril korraldame koolitused väärtuskasvatusest ja loodusrajast maakonna õpetajatele.

Reedel, 25. oktoobril osalevad direktor ja õppealajuhataja Hea Alguse võrguseminaril Tartus.

1. oktoobrist – 30. novembrini Tarrvi Laamanni isikunäitus galeriis pART.

5. oktoobrist – 31. oktoobrini reisinäitus ROOMA IV raamatukogus.

1. oktoobrist – 24. oktoobrini Kunstiseltsi graafikanäitus LÄBI AJA Jõgeva kultuurikeskuses.

Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

Neljapäeval, 24. oktoobril kell 17.15 Põltsamaa Raamatukogus Salongiõhtu
Külla tuleb ärimees ja romaanikirjanik AVO KULL, lugemise edetabelite tipus olevate raamatute „Haigla", „Kaubamaja", „Vabrik" autor.

Kolmapäeval 23. oktoobril laenutavad raamatukogus tuntud inimese päeval kella 13-14 ühisgümnaasiumi huvijuht Sirje Ange, kella 14-15 õpetaja Eva-Brit Bergmann ja kella 15-16 õpetaja Ülle Lodi ning kella 16-17 ametikooli õpetaja Helle Rümmel.

Neljapäeval 24. oktoobril algusega kell 17.15 toimub salongiõhtu. Külas on kirjanik Avo Kull, menuraamatute „Vabrik", „Kaubamaja" ja „Haigla" autor.

31. oktoobrini on fuajee vitriinides raamatunäitus "Legendi meenutades. Raimond Valgre (7.X 1913-31.XII 1949) – 100 .

10. novembrini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus "Kirjanik Valev Uibopuu (19.X 1913-18.III 1997) – 100". Näitus annab ülevaate kirjaniku elust ja loomingust.

31. oktoobrini on konverentsi- ja näitusesaalis reisinäitus "Rooma IV. Maalid ja fotod".
Töödega esinevad Ethel Hakkaja, Merike Kaju, Margit Karu, Siiri Kõrv, Maia Noorväli, Grete Peterson ja Eike Salu.

31. oktoobrini on lugemissaalis raamatunäitus "Kirjanik Jakob Pärn (30./18.X 1843-6.X/23.IX 1916) – 170". Rahvusliku liikumise aja viljakas jutukirjanik töötas aastatel 1869-1971 Põltsamaa Elementaarkoolis õpetajana. Näitus annab ülevaate tema elust ja loomingust.

Esmaspäeval, 21. oktoobril kell 9.15 võtavad muusikakooli klaveriõpetajad osa klaveri õpitubadest Nõmme Muusikakoolis.

Teisipäeval, 22. oktoobril kell 11.00 võtab muusikakooli direktor Anne Kaus osa regiooni direktorite nõupidamisest Ülenurme Muusikakoolis.

Projekt 24 tundi EESTIMAA RAHVAMAJAS
Reedel, 25. oktoobril kell 20.00 – koiduni stiilipidu "Unenägu".
Esinevad Põltsamaa Kultuurikeskuse isetegevuskollektiivid
Tantsuks mängib ansambel Nukker Kukeke. Plaate keerutab DJ Imre Tõekalju
00.00- 24 tundi EESTIMAA RAHVAMAJAS avamine, pääse 2€.

Laupäeval, 26. oktoobril
          kell 08.18 Päikesetervitus naeruteraapiaga
          kell 10.00-11.30 Jooga võimlemine (Kaire Tomson)
          kell 12.00-13.00 Loeng "Kodune esmaabi" ( Metsamoor Irje Karjus)
          kell 12.00-13.00 Lastele mängutund (Karita ja Kristina Lepiste)
          kell 14.00-15.30 5-rütmi väetants (Marge Tomson)
          kell 12.00-16.00 Erinevad töötoad
          Käsitööseltsi töötoad "Villawärk"
          Taimeseaderingi töötuba -Eha Tralla
          Meisterdamine lastele -Piret Järv

Heakorraspetsialist Riivo Lehiste 14.10.-01.11.
Spetsialist majandusnõuniku alluvuses Loreida Küppas 17.10.-26.10.
Sotsiaaltööspetsialist Kaia Sarap õppepuhkusel 21.10.-27.10.