Tõrukeses jätkub raamatukogu nädal.

Teisipäeval, 27. oktoobril toimub kell 16:00 – 19:00 lasteaias hoolekogu liikmete baaskoolitus ning hoolekogu koosolek.

Kolmapäeval, 28. oktoobril osaleb lasteaia esindaja Täiskasvanud Õppija Nädala maakondlikul tänuüritusel.

Reedel, 30. oktoobril toimub lasteaias maakonna lasteaednike sektsiooni koolitus teemal „Kuidas olla parem õpetaja. Kuidas suhelda lapsevanematega".

Kolmapäeval, 28. oktoobril kell 15.30 Anne Velli Lasteshow „Kübarapidu"; direktor T. Kaeramaa ja õppealajuhataja A. Kreitsaman koolieelse lasteasutuse riikliku õppekava rakendumise õppepäeval  Haridus- ja Teadusministeeriumis; majandusjuhataja K. Piirak toidumessil Tallinnas.

Neljapäeval, 29. oktoobril  kell 15.45 Kirsi- ja Pohlamarjarühma lastele suuhügienisti Anneli Tammeti infotund „Lapse hammaste tervis"; kell 16.30 Kirsi- ja Pohlamarjarühma ja beebikooli vanematele koolitus „Lapse hammaste tervis"; kell 16.45- 17.30 on  rühmavahetusõhtu.

Teisipäeval, 27. oktoobril 3. klassi malering koos Tartu Malekooli treeneriga.

Kolmapäeval, 4. novembril 4.-5. klasside kooli rahvastepalli võistlus.

29. oktoobrini kestavad raamatukogupäevad. Kõigile uutele lugejatele kingituseks raamat.

Esmaspäeval, 26. oktoobril ekskursioonid ja ettelugemine 1. klassidele.

Teisipäeval, 27. oktoober TUNTUD INIMENE RAAMATUKOGUS, raamatuid laenutavad Põltsamaa Muusikakooli õpetajad.

Kolmapäeval, 28. oktoobril LUULEHOMMIK 2. ja 7. klassidele „Tere sügis"; kell 17.15 SALONGIÕHTU - Samuel Golomb „Sõnum muusikas". Näituse "Pillid postmarkidel" avamine.

Neljapäeval, 29. oktoobril kell 18.00 KOGUPEREFILM „Viplala".

27. - 29. oktoober LOETUD RAAMATUTE LAAt- odavalt müüa uusi ja vanu raamatuid.

8.-28. oktoobrini on konverentsisaalis avatud Epp Katuse maalide näitus „Jalutuskäik värvides ja tunnetes".

Näitus „Islam: iidne, tundmatu, hirmutav" kodulaenutuse osakonnas sündis lugejate ootustest ja huvist. Väljas on meie kogu uuemad raamatud islamist, "Koraan" eesti keeles ja raamatud, mis on abiks "Koraani" tähenduse mõistmisel. Näitusele lisavad silmailu raamatud islamimaade arhitektuurist ja kunstist.

Seoses muusika aastaga pakub raamatukogu lugemissaal võimalust heita pilk raamatutele muusikast ja muusikutest näitusel „Muusikast … lugedes".

Fuajee vitriinis saab näha Valli Lember-Bogatkina illustreeritud lasteraamatuid.

Kestab Põltsamaa linna teemaliste luuletuste ja fotode kogumise projekt. Oodatakse sügiseteemalisi fotosid ja luuletusi.

Põltsamaa Kultuurikeskuse galeriis näitus „Linnupuurid ja teised majad". Arhitekt  Ott Puuraid.

Reedel, 30. oktoobril kell 19.00 Mart Müürisepa monoetendus „Mees metsast". Pääse 15 eurot ja 13 eurot (õpilane ja pensionär).

Kolmapäeval, 28. oktoobril kell 13.00 - 16.00 toimub muusikakoolis projektipäev  „Koos sünnib muusika". Tundides ja töötubades osalevad koos muusikakooli õpilastega Viljandi Kultuuriakadeemia tudengid, kell 15.00 algab osalejate ühiskontsert.

Esmaspäeval, 2. novembril kell 17.00 hingedepäeva kontsert. Esineb klaverikvintett „Kodumaine viisik" koosseisus H. Ch. Aavik (viiul), K. Maibaum (viiul), L. Välja (vioola9, M. Meibaum (tšello), K. Žukova (klaver), kavas Kapustin, Oja, Eller, Schumann, Štšedrin. Piletid 4 eurot/2 eurot.

Pühapäeval, 1. novembril kell 14.30 kunstiseltsi aastanäitus AEG ja RUUM avamine kultuurikeskuses.

Kuni 30. november näitus OTHER WORLDS Tšehhi kunstnikud – Josef Cermak, Josef Bubenik, Ekaterina Cermakona galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinäitus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL Konvendi saalis.

Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus

Neljapäeval, 15. oktoobril kell 15.00-17.00 alustab Põltsamaa noortekeskuses Disaini- ja  fotoring. Sihtgrupp põhi-ja keskkoolinoored. Huviring on tasuta!

Disaini- ja fotoring on „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" üks tegevustest. Projekt „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored" avatud taotlusvoorust „Noorte- ja noorsootööorganisatsioonide võime kaasata riskilapsi ja noori on paranenud". Projekti koordineerib Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus. Programmi viivad üheskoos ellu Haridus- ja Teadusministeerium, Justiitsministeerium ja Sotsiaalministeerium. Programmi rakendusüksuseks on Eesti Noorsootöö Keskus ning partneriks Norra Kohalike Omavalitsuste ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit.

Põltsamaa Päevakeskus

Esmaspäev,  26. oktoober 2015

10.00- 14.00               Avatud pesumaja

Teisipäev, 27. oktoober 2015

11.00- 15.00               Kasutatud riiete jagamine

13.00                            Vestlusring. Juhendab Marje Aigro

Neljapäev, 29. oktoober 2015

10.00- 14.00                Avatud pesumaja

11.00                            Laulmine. Saateks mängib Valve Saviauk

11.00- 18.30                SAUN

11.00-14.30     Meeste saun

15.00-18.30     Naiste saun

Reede, 30. oktoober  2015

11.00- 18.30                 SAUN

11.00-14.30      Naiste  saun

15.00-18.30      Meeste saun

Dušši kasutus E- R 10.00-16.00

Lisainfo: Anne Kurvits (tel 5860 3580)

Maanõunik Gerli Aimla 26.10.-08.11.

Sotsiaalosakonna juhataja Katti Lainoja 19.10.-06.11.