Esmaspäeval, 2. novembril kell 9.00 linnavalitsuse istung.

Kõikides rühmades toimuvad perepäevad tähistamaks isadepäeva:

3. novembril kell 17.00 Pärnaõieke lasteaia hoovis;

4. novembril  kell 16.30 Männikäbike ja Pajutibuke metsarajal; kell 16.30 Kaseurvake saalis; kell 17.00 Pähklike ja Kastanimunake lasteaia hoovis;

5. novembril kell 16.30 Tammetõruke saalis ja kell 17.00 Kuusekäbike lasteaia hoovis;

6. novembril kell 16.30 Pihlamarjake saalis;

9. novembril  kell 16.30 Vahtraninake saalis.

Direktor osaleb 4.-6. november Eesti Alushariduse Juhtide Ühenduse juhatuse laiendatud seminaril Rakveres.

Kolmapäeval, 4. novembrist alustavad ujumisõpetusega Kuusekäbikese ja Kastanimunakese rühmad.

Teisipäeval, 10. novembril külastab lasteaeda Rajaleidja logopeed.

Esmaspäeval, 2. novembril personali liikumisüritus teemal  Põltsamaa linn 90.

Teisipäeval, 3. novembril Pohlamarjarühmas rühivõimlemine koos füsioterapeut E. Puidega Päevakeskuses.

Kolmapäeval, 4. novembril kell 17.30 ülelasteaialine isadepäeva tähistamine.

Laupäeval, 7. novembril õppealajuhataja  A. Kreitsman MTÜ Lapsed Õue õuesõppealasel seminaril Tartus.

Kolmapäeval, 4. novembril 4.-5. klasside kooli rahvastepalli võistlus.

Neljapäeval, 5. novembril tutvustatakse PÜG-i digiklassi ja tehnoloogiaklassi kasutamise võimalusi õppetöös Tartumaa koolijuhtidele; kell 17.30 õhtu isadega.

Esmaspäeval, 9. novembril  allkirjastatakse Põltsamaa ÜG-s Küberkaitse õppesuuna koostööleping ja ühiste kavatsuste protokoll. Allkirjastamisel osalevad Eesti kaitseminister Hannes Hanso, Riigi Infosüsteemi Ameti peadirektor Taimar Peterkop, Kaitseliidu ülem Meelis Kiili ja teiste koostööpartnerite esindajad ning poliitikud.

9.-13. november saab Veski tn aulas vaadata muusikaaastale pühendatud rändnäitust „Hingab ja heliseb".

2.-27. novembrini on konverentsisaalis avatud Zhanna Tohti maalide näitus.

Laenutamise saalis on 2. -27. novembrini välja pandud eesti keeles ilmunud norra saagad. Väljapanekuga tähistatakse Põhjamaade ja Balti riikide ühist raamatukogunädalat.

Seoses muusika aastaga pakub raamatukogu lugemissaal võimalust heita pilk S. Golombi erakogust koostatud näitusele „Pillid markidel".

Fuajee vitriinis saab tutvuda soome-ugri autorite raamatutega, mis on ilmunud eesti keeles.

Kestab Põltsamaa linna teemaliste luuletuste ja fotode kogumise projekt. Oodatakse sügiseteemalisi fotosid ja luuletusi.

Põltsamaa Kultuurikeskuse galeriis Põltsamaa Kunstiseltsi aastanäitus „Aeg ja ruum".

Reedel, 6. novembril kell 19.00 kontsert „Jaak Joala laulud" esitavad Koit Toome ja Jorma Puusaag. Pääse 17 eurot ja 15 eurot (pensionär ja õpilane) ja 10 eurot (laps 8-14 a).

Pühapäeval, 8. novembril kell 18.00 Ukraina tsirkus. Esinevad: žonglöör, lõbus kloun, kassid, tuvid seebumullid jt. Pääse 3 eurot. Tee isale üks tore isadepäeva üllatus ja tulge koos tsirkusesse! Isadele sissepääs tasuta!

Esmaspäeval, 2. novembril kell 17.00 hingedepäeva kontsert. Esineb klaverikvintett „Kodumaine viisik" koosseisus H. Ch. Aavik (viiul), K. Maibaum (viiul), L. Välja (vioola9, M. Meibaum (tšello), K. Žukova (klaver), kavas Kapustin, Oja, Eller, Schumann, Štšedrin. Piletid 4 eurot/2 eurot.

Laupäeval, 7. novembril kell 17.00 esineb muusikakooli flöödiansambel Tartu Elleri-kooli Tubina saalis flöödiansamblite kontserdil.

Kuni 30. november  Kunstiseltsi aastanäitus AEG ja RUUM  kultuurikeskuses.

Kuni 30. november näitus OTHER WORLDS Tšehhi kunstnikud – Josef Cermak, Josef Bubenik, Ekaterina Cermakona galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinätus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL  Konvendi saalis.

Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus

Alates 15. oktoober alustab Põltsamaa noortekeskuses Disaini- ja  fotoring. Sihtgrupp põhi-ja keskkoolinoored. Huviring on tasuta!

Disaini- ja fotoring on „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" üks tegevustest. Projekt „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored" avatud taotlusvoorust „Noorte- ja noorsootööorganisatsioonide võime kaasata riskilapsi ja noori on paranenud". Projekti koordineerib Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus. Programmi viivad üheskoos ellu Haridus- ja Teadusministeerium, Justiitsministeerium ja Sotsiaalministeerium. Programmi rakendusüksuseks on Eesti Noorsootöö Keskus ning partneriks Norra Kohalike Omavalitsuste ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit.

Põltsamaa Päevakeskus

Esmaspäev,  2. november 2015

10.00- 14.00               Avatud pesumaja

Teisipäev, 3. november 2015

11.00- 15.00               Kasutatud riiete jagamine

13.00                            Vestlusring. Juhendab Marje Aigro

Neljapäev, 5. november 2015

10.00- 14.00               Avatud pesumaja

11.30                            Vaegkuuljate teabepäev

11.00- 18.30               SAUN

11.00-14.30     Meeste saun

15.00-18.30     Naiste saun

Reede, 6. november  2015

11.00- 18.30               SAUN

11.00-14.30    Naiste  saun

15.00-18.30    Meeste saun

Dušši kasutus E- R 10.00-16.00

Lisainfo: Anne Kurvits (tel 5860 3580)

Maanõunik Gerli Aimla 26.10.-08.11.

Sotsiaalosakonna juhataja Katti Lainoja 19.10.-06.11.