Põltsamaa linna 45. nädala eelinfo

Esmaspäeval, 4. novembril kell 09.00 linnavalitsuse istung.

5. ja 6. novembril on spetsialist majandusnõuniku alluvuses Loreida Küppas Viljandi maakonnas Sammuli puhkemajas RIWERWAYS projekti juht- ja töögrupi koosolekul.

5. ja 6. novembril on sotsiaalosakonna juhataja Kaire Bubnis ning hooldustöötajad Anu Terep ja Maire Laan Viljandi maakonnas Kolga-Jaani vallas Vaibla külas Jõgeva maakonna sotsiaal- ja lastekaitsetöötajate koolitusel.

6. novembril on linnasekretär Tiia VahterTartus koolitusel "Korruptsioonivastase seaduse uue redaktsiooni rakendamine (II voor)".

Põltsamaa Ühisgümnaasium

Kolmapäeval, 6. novembril 1. - 6. klasside õpilaste pildistamine.

Neljapäeval, 7. novembril isadepäeva tähistamine. Õhtu teemaks: "Taevas ja maa", kell 18.00.

8. - 9. novembril osalevad õpilased lastekoori laagris Kuremaal.

Lasteaed MARI

Esmaspäeval, 4. novembril õpetaja E. Kallas  tasemekoolitusel Tartu Kunstikoolis.

Teisipäeval, 5. novembril kell 9.30 Sussiteatri etendus Suss-sepad.

Kell 19.00 alustab  lasteaia  saalis  tegevust  töötajate võimlemisring  E. Puide juhendamisel.

Kolmapäeval, 6. novembril kell 16.30 isadepäeva pereõhtud Vaarikmarja- ja Pihlamarjarühmas.

Neljapäeval, 7. novembril osalevad õpetajad E. Kallas, L. Saska, E. Müür, M. Püvi ja E. Kulp keskkonnahariduse  konverentsil Tartus.

Reedel, 8. novembril  tähistatakse mardipäeva ja   Maasikmarjarühma mardid külastavad linnavalitsust.

Kell 16.30 Maasikmarjarühmas ja kell 16.45 Kibuvitsamarjarühmas isadepäeva  tähistamine.

Põltsamaa Lasteaed Tõruke

Lasteaias Tõruke on sel nädalal külla kutsutud isad:

Teisipäeval, 5. novembril kell 16.30 Pärnaõiekese rühmas;

Kolmapäeval, 6. novembril kell 16.30 Männikäbikese ja Pajutibukese rühmades; samal ajal toimub hoolekogu koosolek;

Neljapäeval, 7. novembril16.30 Tammetõrukese rühmas, 17.00 Pähklikese rühmas;

Reedel, 8. novembril kell 16.30 Kaseurvakese rühmas,

17.00 Pihlamarjakese rühmas

17.30 Kuusekäbikese rühmas.

Põltsamaa Muusikakool

Kolmapäeval, 06. novembril kell  14.00 algab koosmängupäev Viljandi Kultuuriakadeemia tudengitega.

Teisipäeval, 12. novembril kell 18.00 esineb muusikakoolis pianist Sten Lassmann. Pilet 4 eurot.

Põltsamaa Kultuurikeskus

Põltsamaa Kultuurikeskuse galeriis Põltsamaa Kunstiseltsi näitus "KINK(G)"

Laupäeval 9. novembril kell 9.30-13.30 taaskasutusturg.

Põltsamaa Kunstikool

1oktoobrist 30. novembrini Tarrvi Laamanni isikunäitus galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

30. novembrini kunstiseltsi aastanäitus KING(K)  kultuurikeskuses.  24. autorilt kokku 15 tööd erinevaid kingi ja kingitusi.

Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu

10. novembrini on kojulaenutusosakonnasraamatunäitus "Kirjanik Valev Uibopuu (19.X 1913-18.III 1997) – 100". Näitus annab ülevaate kirjaniku elust ja loomingust.

30. novembrini on konverentsi- ja näitusesaalis tekstiilinäitus "Kui lähen maailma rändama". Reisidelt maailma eri paikadesse kaasatoodud rätikud on pärit Liia Aun'a kogust.

30. novembrini on fuajee vitriinidesKäsitööseltsi esinaise Anne Üti näitus "Kaunid käsitöökaardid". Kaardid on teostatud kaasajal populaarsust kogunud scrapbooking-tehnikas kombineerituna teiste tehnikatega, nagu origami, niidigraafika, templi- ja salvrätitehnika.

30. novembrini on lugemissaalisraamatunäitus "Kirjanik, keelemees ja ajakirjanik Otto Wilhelm MASING (8.XI/28.X 1763-15./3.III 1832) – 250".Näitus sarjast "Tuntud inimesi Jõgevamaalt" tutvustab valgustuslikku eesti-rootsi päritolu kirjanikku, keelemeest ja ajakirjanikku O. W. Masingut, kes tegutses Äksi pastorina aastatel 1815-1832.

Sport

Neljapäeval, 07. novembril Felixhallis Jõgevamaa suurte koolide võistlused 4-5 klass rahvastepall.

Ametiasutuse teenistujate puhkused

IT-spetsialist Siim Sild 04.11.-10.11.