Esmaspäeval, 18. novembril kell 09.00 linnavalitsuse istung.

Esmaspäeval, 18. novembril kell 12.00 osaleb linnapea Jaan Aiaots Läti suursaadiku vastuvõtul Läti Suursaatkonnas Tallinnas.

Esmaspäeval, 18. novembril algab matemaatikanädal.

Teisipäeval, 19. novembril toimub lastevanemate koosolek kell 17.30 Veski tn aulas.

Põltsamaa Lasteaed MARI
Esmaspäeval, 18. novembrilpedagoogiline nõupidamine.

Teisipäeval, 19. novembrilmajandusjuhataja K. Piirak Tallinnas koolitusel „Toitlustamine koolieelses lasteasutuses".

Kolmapäeval, 20. novembril õpetaja K. Kärt koolitusel „Loovad tehnikad koolieelses eas" TLÜ Pedagoogilises Seminaris.

Neljapäeval, 21. novembril on lasteaias rühmavahetusõhtu.

21. ja 22. novembril osalevad õpetajad E. Pung, H. Miller, J. Sitsmann ja õppealajuhataja A. Kreitsman koolitusel „Keskkonna- ja säästva arengu teema lõimimisest õppe- ja kasvatustegevusse koolieelses lasteasutuses" Tartu Ülikoolis.

Neljapäeval, 21. novembril kell 16.00 esineb muusikakooli akordionistide ansambel Võisiku Hooldekodus.

Põltsamaa Kultuurikeskuse galeriis Põltsamaa Kunstiseltsi näitus "KINK(G)".

1. oktoobrist – 30. novembrini Tarrvi Laamanni isikunäitus galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

30. novembrini kunstiseltsi aastanäitus KING(K) kultuurikeskuses. 24 autorilt kokku 15 tööd erinevaid kingi ja kingitusi.

Neljapäeval, 21. novembril kell 19.00 Põltsamaa raamatukogus filmiõhtu- "Kon-Tiki". Hiiglaslikud vaalad, näljaste haiparvede rünnakud ja armutud tormid. Pilet 2 € (võimalus osta pilet eelmüügist raamatukogu kojulaenutuses)

Neljapäeval, 21. novembril algusega kell 12 toimub tublide laste päev. 2.-6. klassi suvelugemisest osavõtjate preemiaüritusele tuleb külla lastekirjanik Ilmar Tomusk.

30. novembrini on konverentsi- ja näitusesaalis tekstiilinäitus "Kui lähen maailma rändama". Reisidelt maailma eri paikadesse kaasatoodud rätikud on pärit Liia Aun'a kogust.

30. novembrini on fuajee vitriinides käsitööseltsi esinaise Anne Ütt`i näitus "Kaunid käsitöökaardid". Kaardid on teostatud kaasajal populaarsust kogunud scrapbooking-tehnikas kombineerituna teiste tehnikatega, nagu origami, niidigraafika, templi- ja salvrätitehnika.

30. novembrini on lugemissaalis raamatunäitus "Kirjanik, keelemees ja ajakirjanik Otto Wilhelm MASING (8.XI/28.X 1763-15./3.III 1832) – 250". Näitus sarjast "Tuntud inimesi Jõgevamaalt" tutvustab valgustuslikku eesti-rootsi päritolu kirjanikku, keelemeest ja ajakirjanikku O. W. Masingut, kes tegutses Äksi pastorina aastatel 1815-1832.

9. detsembrini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus "Kirjanik Hando Runnel (24.XI 1938) – 75 ". Näitusel on välja pandud trükised kirjaniku elust ja loomingust.

Põltsamaa Sport
Laupäeval, 23. novembril kell 10.00 Felixhallis Vooremaa 56. KV võrkpallis finaal.

Pühapäeval, 24. novembril kell 12.00 Felixhallis Eesti õpilaste MV vaba- ja naistemaadluses.

Õigusnõunik Janne Salu 11.11.-29.11.
Vanemraamatupidaja Eimi Kaasik18.11.-24.11.
Vanemraamatupidaja Liia Tõnne18.11.-24.11.