Põltsamaa linna 48. nädala eelinfo

Esmaspäeval, 25. novembril kell 09.00 linnavalitsuse istung.

Kolmapäeval, 27. novembril osalevad registripidaja Liia Ots ja linnasekretär Tiia Vahter Tartus elukoha registreerimise koolitusel KOV-idele.

Kolmapäeval, 27. novembril kell 12.00 kohtub linnapea Jaan Aiaots Lasteaia MARI ja Põltsamaa Lasteaia Tõruke esindajatega, et jätkata 2012. aastal alustatud läbirääkimisi töötasude tõstmise küsimuses.

Kolmapäeval, 27. novembril kell 14.00 osaleb linnapea Jaan Aiaots JoBeKs OÜ 15. aastapäeva tähistamisel.

Neljapäeval, 28. novembril kell 8.30 linnavalitsuse istung.

Neljapäeval, 28. novembril kell 10.00 osaleb linnapea Jaan Aiaots Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu koosolekul Jõgeval.

Neljapäeval 28. novembril ja reedel, 29. novembril filmib Tallinna TV Põltsamaal saadet „Põltsamaa lood".

Reedel, 29. novembril kell 12.00 on ÜF projekti „Põltsamaa linna paisu renoveerimine ja kalapääsu rajamine" (SFOS nr 2.1.1001.10-0004) lõppüritus Põltsamaa sillal.

Põltsamaa Ühisgümnaasium

Esmaspäeval, 25. novembril 7c klass aktiivõppepäeval AHHAA Keskuses, töötubade teemaks „Meeled ja taju", projekti „EDU no borders" raames, mida toetab Euroopa naabrus- ja partnerlusinstrumendi Eesti-Läti-Vene piiriülene koostöö programm.

Teisipäeval, 26. novembril 12. kl õpilastele kutsesobivustestide tegemine.

Neljapäeval, 28. novembril toimub 6. kl õpilastele turbakohvri aktiivõppeprogramm Tartu Keskkonnahariduse Keskuse poolt, toetaja Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Reede, 29. novembril tuleb 5. kl õpilastele külla Ott Tuuling Eesti Kaitseväe Värbamiskeskusest.

Lasteaed MARI

Esmaspäeval, 25. novembril toimub ülelasteaialine  kadripäeva mänguhommik.

Kolmapäeval, 27. novembril kell 17.15 Maasikmarjarühmas lastevanemate koosolek.

Neljapäeval, 28. novembril kell 16.45-17.30 on lasteaias rühmavahetusõhtu.

Põltsamaa Lasteaed Tõruke

Esmaspäeval, 25. novembril toimub kadrisimman kell 10.00 noorematele ja kell 10.30 vanematele rühmadele. Külakosti rahvaliku muusikaga pakuvad Ilve ja Eret Miller.

Esmaspäeval, 02. detsembrivarahommikul tervitavad lapsi lasteaiaõuel tõelised päkapikud.

Põltsamaa Muusikakool

Kolmapäeval, 27. novembril kell 15.00 esinevad Karoliine Allvee (klaver) ja Katariina Noormägi (vioola) Eesti Muusikakoolide Liidu 20. aastapäeva kontserdil Tartu Elleri-koolis.

Reedel, 29. novembril kell 12.00 esineb saksofoniansambel Põltsamaa linna paisu renoveerimise pidulikul lõpetamisel noortekeskuses.

Laupäeval, 30. novembril esinevad muusikakooli Puurmani osakonna klaveri- ja akordioniõpilased Puurmani kooli 90. aastapäeva kontserdil Puurmani lossis.

Esmaspäeval, 02. detsembril kell 10.00 esineb viiuldajate ansambel PÜG-is jõulukuu avamisel.

Põltsamaa Kultuurikeskus

Neljapäeval, 28. novembril kell 19.00 Jan Uuspõld stand-up etendus „Miks mina".

Pääse 14€ ja 12€ (õpilane , pensionär)

Laupäeval, 30. novembril kell 16.00 vabariiklik spordiveteranide koosolek.

Pühapäeval, 01. detsembril I Advendi tähistamine. Kell 16.00 linna muusikakollektiivide kontsert Põltsamaa Niguliste kirikus. Advenditule viimine jõulukuuse juurde. Linnapea tervitus. Esinejad. Tulede süütamine linna jõulukuusel

Galeriis Põltsamaa Kunstiseltsi näitus "KINK(G)".

Põltsamaa Kunstikool

1. oktoobrist 30. novembrini Tarrvi Laamanniisikunäitus galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

30. novembrini kunstiseltsi aastanäitus KING(K)  kultuurikeskuses.  24 autorilt kokku 15 tööd erinevaid kingi ja kingitusi.

Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu

30. novembrini on konverentsi- ja näitusesaalis tekstiilinäitus "Kui lähen maailma rändama". Reisidelt maailma eri paikadesse kaasatoodud rätikud on pärit Liia Aun'a kogust.

30. novembrini on fuajee vitriinidesKäsitööseltsi esinaise Anne Üti näitus "Kaunid käsitöökaardid". Kaardid on teostatud kaasajal populaarsust kogunud scrapbooking-tehnikas kombineerituna teiste tehnikatega, nagu origami, niidigraafika, templi- ja salvrätitehnika.

30. novembrini on lugemissaalisraamatunäitus "Kirjanik, keelemees ja ajakirjanik Otto Wilhelm MASING (8.XI/28.X 1763-15./3.III 1832) – 250".Näitus sarjast "Tuntud inimesi Jõgevamaalt" tutvustab valgustuslikku eesti-rootsi päritolu kirjanikku, keelemeest ja ajakirjanikku O. W. Masingut, kes tegutses Äksi pastorina aastatel 1815-1832.

9. detsembrini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus"Kirjanik Hando Runnel (24.XI 1938) – 75 ". Näitusel on välja pandud trükised kirjaniku elust ja loomingust.

Sport

Laupäeval, 30. novembril kell 10.00 Felixhall Põltsamaa CUP saalijalgapall 2001. a. ja nooremad

Pühapäeval, 01. detsembril kell 11.00 Felixhall Jõgevamaa MV saalijalgpallis

Ametiasutuse teenistujate puhkused

Õigusnõunik Janne Salu 11.11. - 29.11.

Päevakeskuse perenaine Anne Kurvits25.11. - 29.11.