Esmaspäeval, 2. detsembril kell 9.00 linnavalitsuse istung.

Teisipäeval, 3. detsembril kell 13.00 osaleb linnapea Jaan Aiaots Jõgevamaa kohalike omavalitsuste juhtide ümarlaual Jõgeval.

Neljapäeval, 5. detsembril kell 16.00 arengu- ja ettevõtluskomisjoni koosolek linnavalitsuse nõupidamiste ruumis.

Neljapäeval, 5. detsembril kell 16.30 toimub kultuuri-, noorsoo- ja sporditöö aktiivi tänuõhtu Konvendi kohvikus.

Reedel, 6. detsembril kell 10.00 osaleb ehitusnõunik Kersti Viggor Jõgeva linna maakonnaplaneeringu lähteseisukohtade tutvustamisel Jõgeva Maavalitsuses.

Reede, 6. detsembril kell 14.00 sotsiaalkomisjoni koosolek linnavalitsuse nõupidamiste ruumis.

Pühapäeval, 8. detsembril kell 18.00 kontsert Põltsamaa lossis Trubaduurilaul : Anto Õnnis (laul), Robert Staak (lauto) ja Tõnu Jõesaar (gamba). Pilet 4€.

Esmaspäeval, 2. detsembri hommikul jõulukuu avamine ja jõulurahu kuulutamine.

Kolmapäeval, 4. detsembril kell 14.00-15.00 puhkpilliansambel BRASSICAL kontsert aulas. Üritus pääsmega.

Reedel, 6. detsembril jõuluootuskohvikud Põltsamaa noortekeskuses. Korraldavad: Lille tn koolimaja õpilasesindus ja loovtöö õpilased koos huvijuhiga. Programmis jõuluviktoriin, mängud, ühislaulmine.

Kolmapäeval, 11. detsembril kell 19-20.30 heategevuskontsert-kohvik „Jõulusoojus noortelt lastele". Jõulukontsert. Heategevuslik kohvik-klubi vormis toimuv õhtu, mille piletitulu ja kohviku müügitulu läheb Põltsamaa piirkonna lastele, kellel võib-olla nii tihti päkapikke ei käi. Aita Sinagi päkapikkudel kingitusi teha! Üritust korraldab Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Õpilasesindus. Pilet 4 eurot, õpilasele ja pensionärile 2 eurot.

Esmaspäeval, 2. detsembril tähistatakse ühiselt I advendihommikut;
Kell 15.30 Anne Velli lasteshow „Jõulumemme jõulutööd".

Kolmapäeval, 4. detsembril kell 16.00 hoolekogu koosolek.

Neljapäeval ja reedel, 5. ja 6. detsembril on lasteaia saalis näitus Maasikmarjarühma laste ja lastevanemate poolt valmistatud esemetest kauplemiseks linna käsitöölaadal.

Reedel, 6. detsembril osaleb direktor T. Kaeramaa Eesti Lasteaednike Liidu volikogu liikmete koosolekul Tartus.

Laupäeval, 7. detsembril osaleb Maasikmarjarühm kauplejana linna käsitöölaadal.

Esmaspäeval, 2.detsembri varahommikul tervitavad lapsi lasteaiaõuel tõelised päkapikud.

Teisipäeval, 3. detsembril osaleb direktor Helje Tamme Eesti Alushariduse Juhtide Ühenduse juhatuse koosolekul Tartus.

Kolmapäeval, 4. detsembril kell 16:30 toimub hoolekogu koosolek

Reedel, 6. detsembril kell 19:00 toimub lasteaia töötajatele pidulik õhtu Lossi restoranis seoses asutuse 30. juubelisünnipäevaga.

Esmaspäeval, 9. detsembril kell 17:00 toimub sünnipäevapidu lastele ja nende vanematele gümnaasiumi aulas.

Esmaspäeval, 2. detsembril esinevad muusikakooli kitarristide ansambel ja viiuldajate ansambel jõuluhommikutel PÜG-is.

Teisipäeval, 3. detsembril kell 17.00 toimub tšelloõpilaste kontsert lastevanematele.

Kolmapäeval, 4. detsembril kell 14.00 esinevad akordionistide ansambel ja Grete Roosioja-Aari (kitarr) Kolga-Jaani Reimani Rahvamajas.

Neljapäeval, 5. detsembril kell 18.00 toimub muusikakoolis eelklassi jõulutund.

Galeriis Katri Kuusi kartulitrüki näitus.

Laupäeval, 7. detsembril kell 9.00-15.00 KÄSITÖÖLAAT. Töötoad Põltsamaa Emadeklubilt. Isetegevusprogramm. Müügil ehe ja eestimaine käsitöö.

Pühapäeval, 8. detsembril kell 17.00 Vana Tantsu Klubi.

Teisipäeval, 3. detsembril kell 16 kunstikooli projektinäituse REALISM avamine galeriis pART

Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

Kolmapäeval, 4. detsembril algusega kell 17.15 toimub salongiõhtu. Külas on ulme- ja õuduskirjanik Maniakkide Tänav (Agur Karukäpp).

9. detsembrini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus "Kirjanik Hando Runnel (24.XI 1938) – 75 ". Näitusel on välja pandud trükised kirjaniku elust ja loomingust.

30. detsembrini on konverentsi- ja näitusesaalis Akvarelligalerii KALA 10. sünnipäevale pühendatud näitus.

30. detsembrini on fuajee vitriinides Urve Pallo näitus "Isetehtud jõulukaunistused".

30. detsembrini on lugemissaalis raamatunäitus "Põltsamaa ja saksa kunstnik Gottlieb Welté (3.XII 1748/49-1792)". Näitus tutvustab kunstniku tegevust Põltsamaal ja selle ümbruses. Temalt pärinevad Põltsamaa lossi vaated. Ta oli ka üks kuuest portselanivabriku meistrist. G. Welté teostas Põltsamaa lossi sisekujundust ja maalis portreid.

Sport

Kolmpäeval, 4. detsembril kell15.30 Felixhall kergejõustiku 4-võistlus 2001. a. sündinud ja noorematele

Laupäeval, 7. detsembril kell 9.40 Felixhall Põltsamaa CUP sisejalgpallis 1999. a. sündinud poeglapsed

Laupäeval, 7. detsembril kell 18.00 Felixhall Schenker Liiga võrkpallis Tartu Bigbank – Poliurs/Ozolnieki

Linnapea Jaan Aiaots 06.12.-15.12.
Raamatupidamisosakonna juhataja/pearaamatupidaja Sille Epro 02.12.-08.12.
Abilinnapea/linnamajandusosakonna juhataja Sven Lass 06.12.