Esmaspäeval, 8. veebruaril kell 09.00 linnavalitsuse istung.

Esmaspäeval, 8. veebruaril kell 16.00 arengu- ja ettevõtluskomisjoni koosolek.

Teisipäeval, 9. veebruaril kell 16.00 linnavolikogu eestseisuse koosolek.

Kolmapäeval, 10. veebruaril kell 10.00 osaleb linnapea Jaan Aiaots Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolekul Kasepää vallas Raja kultuurimajas.

Esmaspäeval, 8. veebruaril koolisisene 1.-6. kl lauatenniseturniir.

Teisipäeval, 9. veebruaril osalevad õpilased Maakondlikul etlejate konkursil (4.-12. klass) Jõgeval.

Teisipäeval, 9. veebruaril 1.-3. kl martsipani meisterdamise töötuba.

Kolmapäeval, 10. veebruaril PÜGi korvpallikarikas.

Reedel, 12. veebruaril 7b. kl õppepäev Endla Looduskeskuses, KIK projekti raames.

Esmaspäeval, 15. veebruaril 7a. kl õppepäev Endla Looduskeskuses KIK-i projekti "Õppepäevad Põltsamaa ÜG-i 1.-12. kl õpilastele" raames.

Kolmapäeval, 17. veebruaril PÜGi korvpallikarikas

Kolmapäeval, 17. veebruaril  osalevad õpilased Nuputa piirkonnavoorus (5.-7. kl)

Laupäeval, 13. veebruaril osaleb õpetaja Hiie Taks Eesti Noorteorkestrite Festivalil Tallinnas.

Neljapäeval, 18. veebruaril kell 17.00 Eesti Interpreetide Liit kutsub - Teet Järvi (tšello) ja Mari Järvi (klaver) muusikakooli saalis.  Kavas A. Piazzolla, M. de Falla, E. Granados, G. Cassado.

Lasteaed Mari

Esmaspäeval, 8. veebruaril on Kibuvitsamarjarühmas KIK-i projekti raames Alam-Pedja looduskeskuse programmi „Kes need jäljed siia jättis?" külastus.

Teisipäeval, 9. veebruaril kell 18.00 personali terviseõhtu.

Kolmapäeval, 10. veebruaril Kirsimarjarühma koolieelikutele ja neljapäeval, 11. veebruaril Pohlamarjarühma koolieelikutele ujumisõpetuse algkursus Kuremaa ujulas.

Neljapäeval, 11. veebruaril kell 17.00 Pohlamarja- ja Kirsimarjarühma lastevanemate koosolek, külas klassiõpetaja P. Martsik.

Reedel, 12. veebruaril tähistatakse sõbrapäeva.

Teisipäeval, 9. veebruaril toimub vastlatrall kogu maja lastele. Õhtul toimuvad vastlapäevale pühendatud tegevused Kaseurvakese ja Kastanimunakese rühmade lastele ja vanematele.

Kolmapäeval, 10. veebruaril on lastevanemate koosolek Kuusekäbikese rühma lastele; külas on algklasside õpetaja Pille Martsik.

Seoses rahvusvahelise kaasamise programmiga viibivad asjaosalised õpetajad külas Pisisaare lasteaias-koolis.

Neljapäeval, 11. veebruaril tähistatakse üleriigilist 112-päeva: vanemad rühmad mängivad evakuatsioonimängu, nooremad valmistavad looduslikust materjalist numbrit 112.

SA Põltsamaa Sport

Teisipäeval, 9. veebruaril kell 13.00 Felixhallis Jõgevamaa MV saalijalgpallis poeglastele A-vanuseklassis

Kolmapäeval, 10. veebruaril kell 16.00 Kuningamäe terviserajal „Suusatuur 2016" III etapp.

2016. aasta on kuulutatud mereaastaks. Neljapäeval, 11. veebruaril kell 19.00 on filmiõhtu „Laine".

Konverentsisaali ja fuajee vitriinides saab näha valikut Kaitseliidu Põltsamaa üksikkompanii muuseumivaradest.

4. jaanuarist 18. veebruarini on konverentsisaalis avatud fotonäitus TALV seeriast Neli aastaaega Põltsamaal. Fotod on raamatukogu lugejate ja teiste huviliste tehtud.

Kojulaenutuses on veebruaris Enn Kippelit tema 115. sünniaastapäeval meenutav näitus.

Veebruar on Eesti Vabariigi sünnipäevakuu. Perioodika saali väljapanek „Kaunid raamatud Eestimaast" tuletab meelde raamatuid vaatamiseks, mitte lugemiseks.

Mai Madissoni maalinäitus "Eksinud epohhide seos".

Neljapäeval, 11. veebruaril kell 19.00 Vana Baskini Teatri etendus John Patric "Petised". Pääse 14 eurot ja 12 eurot (pensionärid ja õpilased).

Pühapäeval, 14. veebruaril kell 19.00 sõbrapäeva kontsert Elina Netšajeva (sopran) ja Ksenia Kutšukova (sopran). Telekonkurssidel "Klassikatähed 2013" ja "Klassikatähed 2014" tuntust kogunud sopranid esitavad ooperiaariaid, duette ja kammermuusikat. Pääse 5 eurot ja 3 eurot (pensionärid ja õpilased).

20. veebruarini on lahti kunstikooli poolaasta näitus ANTIIK galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinäitus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL  Konvendi saalis.

Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus

Põltsamaa noortekeskuses Disaini- ja fotoring. Sihtgrupp põhi-ja keskkoolinoored. Huviring on tasuta!

Disaini- ja fotoring on „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" üks tegevustest. Projekt „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored" avatud taotlusvoorust „Noorte- ja noorsootööorganisatsioonide võime kaasata riskilapsi ja noori on paranenud". Projekti koordineerib Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus. Programmi viivad üheskoos ellu Haridus- ja Teadusministeerium, Justiitsministeerium ja Sotsiaalministeerium. Programmi rakendusüksuseks on Eesti Noorsootöö Keskus ning partneriks Norra Kohalike Omavalitsuste ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit.

Põltsamaa Päevakeskus

Esmaspäeval,  8. veebruaril kl 10.00-14.00 avatud pesumaja; kl 11.00-13.00 arvuti tutvustus; kl 13.00 salvrättide voltimise õpituba.

Teisipäeval, 9. veebruaril kl 11.00-13.00 arvuti tutvustus; kl 11.00-15.00 kasutatud riiete jagamine; kl 13.00 vestlusring Marje Aigro juhendamisel.

Kolmapäeval, 10. veebruaril kl 12.00-12.45 võimlemine Kaia Sarapi juhendamisel.

Neljapäeval, 11. veebruaril kl 10.00-14.00 avatud pesumaja; kl 11.00 laulmine Valve Saviaugu saatel; kl 15.00-18.30 Wellness testimine; kl 11.00-14.30 meeste saun; kl 15.00-18.30 naiste saun.

Reedel, 12. veebruaril kl 11.00-14.30 naiste  saun; kl 15.00-18.30 meeste saun.

Duši kasutus E- R kl 10.00-16.00.