Esmaspäeval, 15. veebruaril kell 09.00 linnavalitsuse istung.

Neljapäeval, 18. veebruaril kell 15.00 Põltsamaa Linnavolikogu VIII koosseisu 26. istung.

Reedel, 19. veebruaril kell 19.00 Eesti Vabariigi 98. aastapäevale pühendatud pidulik õhtu Põltsamaa Kultuurikeskuses. Esinevad Eesti Rahvusmeeskoor, Põltsamaa linna ja valla rahvatantsijad. Tantsuks mängib Põltsamaa linna puhkpilliorkester.

Esmaspäeval, 15. veebruaril 7a. kl õppepäev Endla Looduskeskuses KIK-i projekti "Õppepäevad Põltsamaa ÜG-i 1.-12. kl õpilastele" raames.

Kolmapäeval, 17. veebruaril PÜGi korvpallikarikas

Kolmapäeval, 17. veebruaril  osalevad õpilased Nuputa piirkonnavoorus (5.-7. kl)

Neljapäeval, 18. veebruaril 7c. kl õppepäev Endla Looduskeskuses KIK-i projekti "Õppepäevad Põltsamaa ÜG-i 1.-12. kl õpilastele" raames.

Neljapäeval, 18. veebruaril  ansamblite laulupäev Puurmani Mõisakoolis.

Neljapäeval, 18. veebruaril  Saue gümnaasiumi juhtkond tutvumas Põltsamaa ÜG-i tegemistega.

Reedel, 19. veebruaril küberkaitseteemaline loeng IT- ja küberkaitsesuuna õpilastele. Esinejaks Ieva Ilves.

Teisipäeval, 23. veebruaril Eesti Vabariigi 98. aastapäevale pühendatud aktused.

Kolmapäeval, 17. veebruaril kell 09.00 esinevad Hiie Taksi viiuliõpilased MARI Lasteaias.

Neljapäeval, 18. veebruaril kell 17.00 KONTSERT, esinevad Teet Järvi (tšello) ja Mari Järvi (klaver). Kavas A.Piazzolla, M.de Falla, E.Granados jt. Piletid 4 € ja 6 € müügil kohapeal.

Pühapäeval, 21. veebruaril kell 11.00 musitseerivad viiuliõpilased Põltsamaa Niguliste kirikus.

Lasteaed Mari

Esmaspäeval, 15. veebruaril kell 15.00 Estonia teatri etendus Balletilugu; toimub sisekoolitus õpetajalt-õpetajale.

Teisipäeval, 16. veebruaril kell 9.40 Meelelahutaja teatri etendus „Looduse lootus on lapsed".

Kolmapäeval, 17. veebruaril kell 9.00 viiulimuusika hommik; direktor osaleb Eesti Lasteaednike Liidu volikogu koosolekul Tartus.

Neljapäeval , 18. veebruaril on rühmavahetusõhtu; direktor ja õppealajuhataja osalevad Rajaleidja infopäeval Jõgeval.

Reedel, 19. veebruaril osalevad kaks õpetajat konverentsil „Tabamata mure - räägime kiindumushäirest" Tartus.

Esmaspäeval, 15. veebruaril kell 10.30 toimub lego vahendite esitlus ja koolitus firmalt RoboMik.

Kolmapäeval, 17. veebruaril kell 9.00 – 16.00 toimub esmaabikoolitus, kus osaleb 22 lasteaia töötajat.

Neljapäeval, 18. veebruaril osaleb direktor Rajaleidja info- ja koolituspäeval.

Reedel, 19. veebruaril osalevad direktor ja erirühma õpetaja ja logopeed H. Masingu kooli konverentsil „Tabamata mure – räägime kiindumushäirest".

Esmaspäeval, 22. veebruaril toimub õpetajatele esitlus-koolitus firmalt Raamatute Maailm.

Teisipäeval, 23. veebruaril kell 10.00 on Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulik lastehommik.

Kolmapäeval, 17. veebruaril toimub korraline Naiste Klubi kokkusaamine.

Neljapäeval, 18. veebruaril  toimub konverentsisaalis maailmakirjanduse erinevate sarjade tutvustus.

Konverentsisaali ja fuajee vitriinides saab näha valikut Kaitseliidu Põltsamaa üksikkompanii muuseumivaradest.

04. jaanuarist 18. veebruarini on konverentsisaalis avatud fotonäitus TALV seeriast Neli aastaaega Põltsamaal. Fotod on raamatukogu lugejate ja teiste huviliste tehtud.

Kojulaenutuses on veebruaris Enn Kippelit tema 115. sünniaastapäeval meenutav näitus.

Veebruar on Eesti Vabariigi sünnipäevakuu. Perioodika saali väljapanek „Kaunid raamatud Eestimaast" tuletab meelde raamatuid vaatamiseks, mitte lugemiseks.

Galeriis Mai Maddissoni maalinäitus "Eksinud epohhide seos".

Reedel, 19. veebruaril kell 19.00 Eesti Vabariigi 98. aastapäeva PIDULIK ÕHTU.

Kolmapäeval, 24. veebruaril

kell 11.00 Põltsamaa Niguliste kirikus oikumeeniline jumalateenistus, rongkäik kirikust Vabadussamba juurde

kell 12.30 Mälestusminutid Vabadussamba juures, noortekeskuses kontsert ja kohvilaud

29.veebruarini on lahti kunstikooli poolaasta näitus ANTIIK galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinäitus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL  Konvendi saalis.

SA Põltsamaa Sport

Teisipäeval, 16. veebruaril kell 16.00 Kuningamäe Terviserajal Jõgevamaa MV suusatamises (klassikalises stiilis).

Kolmapäeval, 17. veebruaril kell 16.00 Kuningamäe Terviserajal  „Suusatuur 2016" IV etapp.

Neljapäeval, 18. veebruaril kell 13.00 Felixhallis Jõgevamaa MV saalijalgpallis (poisid B-vanuseklass).

Pühapäeval 21.veebruar kell 11.00 Felixhallis Jõgevamaa MV võrkpallis (Põltsamaa alagrupi mängud).

Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus

Põltsamaa noortekeskuses Disaini- ja fotoring. Sihtgrupp põhi-ja keskkoolinoored. Huviring on tasuta!

Disaini- ja fotoring on „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" üks tegevustest. Projekt „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored" avatud taotlusvoorust „Noorte- ja noorsootööorganisatsioonide võime kaasata riskilapsi ja noori on paranenud". Projekti koordineerib Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus. Programmi viivad üheskoos ellu Haridus- ja Teadusministeerium, Justiitsministeerium ja Sotsiaalministeerium. Programmi rakendusüksuseks on Eesti Noorsootöö Keskus ning partneriks Norra Kohalike Omavalitsuste ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit.

Põltsamaa Päevakeskus

Esmaspäeval,  15. veebruaril

10.00- 14.00   Avatud pesumaja

11.00- 13.00   Arvuti tutvustus