Esmaspäeval, 10. veebruaril kell 9.00 linnavalitsuse istung

Teisipäeval, 11. veebruaril kell 16.00 linnavolikogu eestseisuse koosolek

Kolmapäeval, 12. veebruaril kella 14.00-16.30 võtab linnavolikogu esimees Andres Vään vastu kodanikke linnavalitsuse 1. korrusel nõupidamiste ruumis

Kolmapäeval, 12. veebruaril kell 16.30 linnavolikogu keskkonna-, heakorra- ja korrakaitsekomisjoni koosolek

Neljapäeval, 13. veebruaril kell 17.00 linnavolikogu arengu- ja ettevõtluskomisjoni koosolek

Teisipäeval, 11. veebruaril KEAT raames Esmaabi koolitus 6.kl õpilastele. Koolitajaks Jõgeva kiirabist Ene Viitkin.

Kolmapäeval, 12. veebruaril osalevad õpilased NUPUTA maakonnavoorul Jõgeval.

Kolmapäeval, 12. veebruaril kell 18-21 kooli lauluvõistlus "KOOLILAUL 2014".

10.-14.-veebruar Sõbrapäeva tähistamine: E-K Lille tn koolimajas huvitavad tegemised vahetundides ja meisterdamine Noortekeskuses.

Neljapäeval, 13. veebruarilSÕBRAPÄEVA PUHKEÕHTU.

Reedel, 14. veebruaril Sõbrapäeva tähistamne vahetundides Veski tn koolimajas.

Laupäeval, 15. veebruaril osalevad Põltsamaa piirkonna õpilased ajaloo olümpiaadi maakonnavoorus.

Teisipäeval, 18. veebruaril KEAT raames Politsei koolitus 6.kl õpilastele. Koolitajaks Kirly Kadastik.

Teisipäeval, 11. veebruaril joonistavad ja meisterdavad lapsed seoses Euroopa hädaabinumbri päevaga numbrit 112.

Neljapäeval, 13. veebruaril sõidavad Kaseurvakese lapsed koos vanematega AHHAA keskusesse Tartu, kus osalevad programmis "Valguse püüdmine", Kuusekäbikese rühma lapsed ootavad külla Mari lasteaia Pohlamarjakese rühma; Kastanimunakese ja Pähklikese rühmad korraldavad sõprade peo.

Reedel, 14. veebruaril toimub pajutibukese rühmal koos vanematega lõbus hommikupoolik noortekeskuses.

Esmaspäeval, 10. veebruaril alustatakse osalemist Räpina Aianduskooli sõbrapäeva tomatiprojektis.

Neljapäeval, 13. veebruaril toimub personali terviseõhtu koos Jõgevamaa Keskraamatukogu töötajatega.

Reedel, 14. veebruaril tähistatakse sõbrapäeva.

Galeriis fotonäitus „100 aastat majandusühistut Põltsamaal".

Laupäeval, 15. veebruaril kell 16.00 sõbrapäeva kontsert. Esinevad Maria Listra (vokaal) ja Rain Rämmel (klaver). Pääse 3 eurot.

Teisipäeval, 11. veebruaril kell 16.00 muusikakoolis KONTSERT - ansambel Una Corda (kannel, harf, klavessiin). Piletid 5€/3€ müügil kohapeal.

Pühapäeval, 16. veebruaril kell 11.00 võtab muusikakooli kammerorkester osa laulupeo orkestrite eelproovist Vanemuise Kontserdimajas.

Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

1. veebruarist 1. märtsini Heiki Waheri KOOMIKSINÄITUS galeriis pART.

20. veebruarini on kojulaenutusosakonnasraamatunäitus"Luuletaja ja näitekirjanik Artur Adson (1889-1977) - 125". Karl Arthur Adson oli eesti luuletaja, näitekirjanik, teatrikriitik ja memuarist. Adson tuli eesti kirjandusse võrumurdeliste luuletustega.

28. veebruarini on konverentsi- ja näitusesaalis fotonäitus "Ellujääjad. Lume ja jää linnud". Näitusel on nii Soomes kui välismaal tunnustatud linnufotograafi Markus Varesvuo fotod. Näitust vahendab Soome Instituut.

28. veebruarini on fuajee vitriinides näitus "Hetki Põltsamaa Käsitööseltsi 15 tegevusaastast". Näitusel on välja pandud fotosid, meeneid, autasusid, käsitööesemeid kogu tegevusaja jooksul.

28. veebruarini on lugemissaalisraamatunäitus "Näitleja Leonhard Merzin (1934-1990) – 80". Roelas Voore vallas sündinud eesti teatri- ja filminäitleja Leonhard Merzin oli üks tuntumaid Eesti filminäitlejaid Nõukogude Liidus. Tartu Kunstikoolis haridust saanuna tegutses ta ka maalikunstnikuna, tehes rohkesti loodus- ja lillemaale.

Ehitusnõunik Kersti Viggor 03.02. ja 05.02.-12.02.

Vanemraamatupidaja Liia Tõnne10.02.-16.02.

Linnakantselei spetsialist Thea Alliksaar14.02.-21.02.

Linnamajandusosakonna juhataja/abilinnapea Sven Lassõppepuhkusel 14.02.

Päevakeskuse perenaine Anne Kurvitsõppepuhkusel 12.02.