Esmaspäeval, 17. veebruaril kell 9.00 linnavalitsuse istung

Teisipäeval, 18. veebruaril kell 15.00 linnavolikogu istung

Neljapäeval, 20. veebruaril kell 12-14 kooli kõnevõistlus gümnaasiumiastmele.

Reedel, 21. veebruaril Eesti Vabariigi aastapäeva aktused.

Pühapäeval, 23. veebruaril kell 12-14 toimub Põltsamaa Noortekeskuses Põltsamaa ÜG õpilasesinduse korraldatud üritus "Külalisesineja Mihkel Raud teemal MOTIKAS"=MOT-motivatsioon."

Pühapäeval, 23. veebruaril esinevad 11.a kl õpilased vabariigi aastapäevale pühendatud Põltsamaa linnapea vastuvõtul

Reedel ja laupäeval, 28. ja 29. veebruaril toimub vabariiklik kõnelaager ja kõnevõistlus „Kuldsuud 2014".

Kolmapäeval, 19. veebruaril külastavad Kuusekäbikese rühma lapsed lasteraamatukogu

Teisipäeval, 25. veebruaril toimub kell 9.30 lastehommik Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamiseks ning Pähklikese rühma lapsevanemad saavad kokku kell 17.00 vestlusringis, kus tervishoiutöötaja P. Põldre ja liikumisõpetaja A. Merivee kõnelevad teemal „Lapse rüht ja selle kujundamine".

Teisipäeval, 18.veebruaril osalevad õpetaja J. Sitsmann ja direktor T. Kaeramaa HITSA Innovatsioonikeskuse koolitusel „Õppeprotsessi juhtimine digiajastul" Tartus.

Kolmapäeval, 19.veebruaril lasteteatri Koiott etendus „Kirjad ahvile".

Neljapäeval, 20.veebruaril on lasteaias huvitegevusõhtu; direktor T. Kaeramaa oslaleb Erasmuse infopäeval Tallinnas.

Reedel, 21. veebruaril kell 10.00 ülelasteaialine Eestimaa sünnipäeva pidulik aktus.

Galeriis fotonäitus „100 aastat majandusühistut Põltsamaal".

Neljapäeval, 20. veebruaril kell 18.00 infopäev. Kavas: - koolivõrgust - Kalle Küttis; kohaliku omavalitsuse eelarveperspektiivid 2014-2020 - Jüri Võigemast; omavalitsuskorralduse reformi eelnõust - Sulev Valner.

Pühapäeval, 23. veebruaril kell 18.00 Eesti Vabariigi 96. aastapäevale pühendatud pidulik õhtu.

Esmaspäeval, 24. veebruaril kell 11.00 oikumeeniline jumalateenistus Niguliste kirikus; rongkäik kirikust Vabadussamba juurde; mälestushetked Vabadussamba juures; teelaud ja kontsert noortekeskuses.

Pühapäeval, 23. veebruaril esinevad muusikakooli 7. klassi kitarristid ja saksofoniansambel Eest Vabariigi 96. aastapäeva tähistamise pidulikul õhtul Põltsamaa Kultuurikeskuses.

Kunstiseltsi püsinäitus "Lossi- ja mõisasaksad koopiatel" Põltsamaa lossi konvendisaalis.

1. veebruarist 1. märtsini Heiki Waheri KOOMIKSINÄITUS galeiis pART.

Neljapäeval, 20. veebruaril algusega kell 19 filmiõhtu. Kavas võõrkeelse filmi Oscarile kandideeriv "Kohutav ilu".

20. veebruarini on kojulaenutusosakonnas raamatunäitus "Luuletaja ja näitekirjanik Artur Adson (1889-1977) - 125". Karl Arthur Adson oli eesti luuletaja, näitekirjanik, teatrikriitik ja memuarist. Adson tuli eesti kirjandusse võrumurdeliste luuletustega.

28. veebruarini on konverentsi- ja näitusesaalis fotonäitus "Ellujääjad. Lume ja jää linnud". Näitusel on nii Soomes kui välismaal tunnustatud linnufotograafi Markus Varesvuo fotod. Näitust vahendab Soome Instituut.

28. veebruarini on fuajee vitriinides näitus "Hetki Põltsamaa Käsitööseltsi 15 tegevusaastast". Näitusel on välja pandud fotosid, meeneid, autasusid, käsitööesemeid kogu tegevusaja jooksul.

28. veebruarini on lugemissaalis raamatunäitus "Näitleja Leonhard Merzin (1934-1990) – 80". Roelas Voore vallas sündinud eesti teatri- ja filminäitleja Leonhard Merzin oli üks tuntumaid Eesti filminäitlejaid Nõukogude Liidus. Tartu Kunstikoolis haridust saanuna tegutses ta ka maalikunstnikuna, tehes rohkesti loodus- ja lillemaale.

Linnakantselei spetsialist Thea Alliksaar 14.02.-21.02.
Päevakeskuse perenaine Anne Kurvits õppepuhkusel 19.02.