Tule karjäärinõustamisele!

Suuna oma tööd ja elu! Pakume tasuta karjäärinõustamist inimestele, kes soovivad viia ellu muutusi oma tööelus, leida endale sobiva elukutse või pidada nõu töötamisvõimalusi tundva spetsialistiga. Eesti Töötukassa pakub tasuta karjäärinõustamist kõigile töötavatele, tööturul mitteaktiivsetele, õppivatele ja pensioniealistele inimestele.

Karjäärinõustamine on tegevus, mis aitab langetada ja teoks teha oma karjääri kujundamisega seotud otsuseid. Karjäärinõustamisel saate analüüsida ja arutleda erinevaid õppimis- ja töötamisvõimalusi, tööotsingutega, töökohavahetusega ning kutsevalikuga seotud teemasid.

Karjäärinõustamine toimub töötukassa maakondlikes osakondades, Jõgevamaal Eesti Töötukassa Jõgevamaa osakonnas, aadressil Suur 14, Jõgeva.Nõustamisele saab registreerida Eesti Töötukassa Jõgevamaa osakonna infolauas kohapeal (Suur 14, Jõgeva), infolaua telefonil 776 6870, e-posti teel taive.parnmae@tootukassa.ee .

Karjäärinõustamise teenust kaasrahastab Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond.

Rohkem infot

www.minukarjaar.ee