Otsime noorsootöö projekti koordinaatorit

Põltsamaa Linnavalitsus võtab tööle töövõtulepinguga Eesti Noorsootöö Keskuse algatusel loodud omavalitsuste koostöögrupi (Kolga-Jaani vald, Pajusi vald, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald ja Puurmani vald) noorsootöö tegevuskava elluviimise KOORDINAATORI.

Töövõtulepingu sõlmimise eesmärk:

• Koostöögrupi tegevuskava elluviimise koordineerimine
  • Suhtlemine koostöögrupi kõikide osapooltega ja avalikkusega
  • Vajadusel koostöögrupi kohapealsete noorsootöötajate ajutine asendamine.

Töövõtulepingu kestvus 31. detsembrini 2018, mis sisaldab:

• Arvestatavat töötasu
  • Sõiduauto ja telefoni kulude kompensatsiooni

Koostöögrupi tegevuskava tulemusel jõuavad noorsootöö teenused uute noorteni ning laienevad noorte võimalused noorsootöös osaleda. Tegevuskavas on näiteks seiklusringi, noorte liidrite koolituste, tantsufestivali ja e-spordimängude korraldamine.

Ootused kandidaadile:

• Huvi laste ja noorte arengusse panustada
  • Väga hea koostöö- ja suhtlemisoskus
  • Algatusvõime ja leidlikkus
  • Enesejuhtimisoskus ja pingetaluvus
  • Juhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Sooviavaldus koos motivatsioonikirja ja elulookirjeldusega esitada 22. maiks 2017. a kella 10ks Lossi tn 9, Põltsamaa või info@poltsamaa.ee

Koordinaatori töövõtulepingut rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.