Reedel, 25. märtsil kell 12.30 leinahetk represseeritute mälestusmärgi juures.

19. - 27. märtsil koolivaheaeg

Teisipäeval, 22. märtsil XV Hariduskonverents „Hästi turvatud koduarvutist küberkaitseni", korraldaja Põltsamaa ÜG.

Teisipäeval, 29. märtsil osalevad 3.a ja 3.c kl õpilased õppeprogrammis „ Jalajälge jätmata", Elistvere LK KIK-i projekti "Õppepäevad Põltsamaa ÜG-i 1.-12.kl õpilastele" raames.

Teisipäeval, 29. märtsil 10.-12. klasside võrkpallimängud.

Esmaspäeval, 28. märtsil kell 17.00 muusikakoolis kontsert "Muusika Eestimaale". Esineb rahvusvaheliste konkursside laureaat Mihkel Poll  (klaver). Kavas Robert Schumann ja Fryderyk Chopin. Piletid 4 €/2 € müügil kohapeal.

Lasteaed Mari

Teisipäeval, 22. märtsil täiendkoolitus „Loodusvärvid ja paberpunumine" Põltsamaa piirkonna lasteaiaõpetajatele.

Kolmapäeval, 23. märtsil külastavad Pohla- ja Kirsimarjarühma lapsed Tartu Vanemuise teatris etendust „Lotte unenäomaailmas"; kell 10.00 külas karjäärinõustaja Taive Pärnamäe, kes kohtub beebikooli lastevanematega.

Neljapäeval, 24. märtsil direktor Õpetajate Ühenduse õppepäeval Tallinnas; muusikaõpetaja koolitusel „Kipsadi-kõpsadi tantsukingad!" Jõgeval, liikumisõpetaja koolitusel „Laste kergejõustik" Kuusalus; kell 16.30-17.45 rühmavahetusõhtu.

22. märtsist -16. aprillini on konverentsisaalis fotonäitus KEVAD sarjast Neli aastaaega Põltsamaal

Kolmapäeval, 23. märtsil toimub maakondlik raamatukoguhoidjate seminar „Kultuurisündmuste korraldamine raamatukogus"

Neljapäeval, 24. märtsil kell 13.00 näidatakse lastele filmi „Väike Tom ja võlupeegel"

Kojulaenutuses on 27. veebruarist - 31. märtsini näitus „Paul Keres -100".  Näitusel saab näha raamatuid ja fotosid P. Keresest. Lisatud on P. Kerese nimeliste malefestivalide vimplid.

Perioodikasaalis on 27. veebruarist - 31. märtsini näitus tuntud jõgevamaalastest Jüri Leesmenti´st ja A.Mattisenist nende 55. juubeli puhul.

Pühapäeval, 27. märtsil kell 15.00 Rahvakultuuriõhtu "Ilma-ilu pääle", esinevad Põltsamaa piirkonna rahvatantsijad. Pääse 1€.

Põltsamaa Kultuurikeskuse galeriis Jaak Kikase fotonäitus "Hetk ja igavik".

Kuni 25. aprillini Ingely Soovik isikunäitus  KUUS MORTI ja MUU kunstikoolis.

Kuni 14. aprillini Paide Kunstikooli näitus TERVITUSED PAIDEST  galeriis pART.

Kunstiseltsi püsinätus LOSSI- ja MÕISASAKSAD KOOPIATEL  Konvendi saalis.

Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus

Põltsamaa noortekeskuses Disaini- ja fotoring. Sihtgrupp põhi-ja keskkoolinoored. Huviring on tasuta!

Disaini- ja fotoring on „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" üks tegevustest. Projekt „Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste" on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored" avatud taotlusvoorust „Noorte- ja noorsootööorganisatsioonide võime kaasata riskilapsi ja noori on paranenud". Projekti koordineerib Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus. Programmi viivad üheskoos ellu Haridus- ja Teadusministeerium, Justiitsministeerium ja Sotsiaalministeerium. Programmi rakendusüksuseks on Eesti Noorsootöö Keskus ning partneriks Norra Kohalike Omavalitsuste ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit.

Põltsamaa Päevakeskus

Esmaspäev,  21. märtsil

10.00- 14.00 Avatud pesumaja

11.00-13.00 Arvuti tutvustus