Esmaspäeval, 16. septembril kell 09.00 linnavalitsuse istung.

Teisipäeval, 17. septembril kell 15.00 linnavolikogu istung.

19.-21. septembrini toimub Põltsamaal rahvusvaheline ettevõtjate ja kohalike omavalitsuste kontaktseminar.

Teisipäeval, 17. septembril Päästeameti loeng õpetajatele.

Kolmapäeval, 18. septembrilõppeekskursioon "Keskaegne Tallinn" 11. klassidele.

Reedel, 20. septembril sügisnäitus ja sügislaat.

Esmaspäeval, 16. septembril kell 10.30 korraldatakse liikumisõpetaja M. Laanemäe eestvedamisel Põltsamaa piirkonna lasteaedade koolieelikutele liikumispäev Kuningamäe terviserajal. Osalevad Maasikmarjarühma lapsed.
Kell 13.45 toimub pedagoogiline nõupidamine.

Teisipäeval,17. septembril osalevad õpetajad E. Kulp ja M. Püvi koolitusel „Ühise keele leidmine lapsevanemaga" Jõgeval.
Kell 13.15 toimub evakuatsiooniteemaline instrueerimine personalile.

Kolmapäeval, 18. septembril kell 13.00 atesteerimiskomisjoni koosolek.
Kell 17.00 Vaarikamarjarühmas lastevanemate koosolek.

Neljapäeval 19. septembril kell 17.00 lastevanemate koosolek Kirsimarjarühmas.

18. septembril kell 18 KANGATRÜKI töötoad - Marimekko raamidega. Õpetaja Piret Järv.

6. septembrist - 1. oktoobrini Salme Allikhein ja Kaupo Lugus ÕITSEMINE 140 Kesk-Eesti kunstigaleriis pART.

3. septembrist - 30. septembrini Savikoja KERAAMIKA näitus raamatukogus.

4. septembrist - 4.oktoobrini Kaupo Lugus näitus PÕLTSAMAA SILLAD kultuurikeskuses.

Neljapäeval 19. septembril kell 19.00 Põltsamaa raamatukogus filmiõhtu. Põnev kostüümidraama Baierimaa hullust kuningast Ludwig II, tema elust, kirest ja geniaalsusest. Tänapäeval külastatakse tema unistuste losse Neuschwansteini ja Linderhofi. Pilet 2 € (võimalus osta pilet eelmüügist raamatukogu kojulaenutuses).

30. septembrini konverentsi- ja näitusesaalis näitus "Marimekko - Soome disainiklassika". Soome rõiva- ja tekstiilibrändi Marimekko näitus tutvustab Marimekko tekstiile ja ajalugu. Rändnäituse on Soome Instituudile koostanud Helsingi Disainimuuseum.

30. septembrini fuajee vitriinides kunstikooli savikoja keraamikanäitus.

30. septembrini on lugemissaalis raamatunäitus "Põllumajandusteadlane ja sordiaretaja Julius AAMISSEPP (1.IX 1883-19.I 1950) – 130". J. Aamissepp töötas aastatel 1920-1950 Jõgeva Sordiaretusjaamas osakonnajuhatajana.

Vanemraamatupidaja Liia Tõnne 09.09.- 22.09.
Järelevalvespetsialist Tiit Vaher 16.09.-20.09.